Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 66
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tegna selv

Takk!

Kom igjen, la oss få se! Jeg har bakgrunn som skifter hvert 10. minutt, men akkurat nå ser den sånn her ut!

Posted Images

Skrevet

desktop1.png

Lurer på om det var Einstein som engang sa "If a cluttered desk signs a cluttered mind, of what, then, is an empty desk a sign?"

Pusen på bakgrunnen er Rusken som dro til de evige jaktmarker i fjor høst, bare 12 år gammel. Bildet av Kuma er sånn sånn byttes ut hvert 10-sek (sånn ca).. resten er vel bare tull som jeg liker å ha der.

Guest Kåre Lise
Skrevet

På PCen har jeg ulvene som fåes med W7. De er bare så nusselige. :heart:

På macen har jeg noe helt std. applegreie ser jo aldri desktopen likevel.

Skrevet

Fikk ny laptop til jul/bursdag og ikke gjort noe med desktop bildet, så det ser slik ut for øyeblikket:

prntscr-desktop.jpg

det bytter mellom ulike naturbilder med jevne mellomrom, har ikke sjekket intervallet

Skrevet (endret)

Har fortsatt alt som lå der da jeg kjøpte pc'en, kanskje på tide å ta det bort, aner ikke hva de forskjellige tingene er engang :P

edit: fant ut at det var på tide å rydde.

Endret av Lola Pagola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...