Gå til innhold
Hundesonen.no

Hva gjorde du klokken 11:11, den 11.11.11?


Recommended Posts

Skrevet

Eg sat i lastebil på ferjekaia på Sandvikvåg og venta på ferja, så eg kunne kome meg heim og ta helg. Moro med ferdskrivar med skjerm, der sto det 11.11.11 11.11 :lol:

  • Like 1
  • Svar 82
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Den 11.11.11 klokka 11.11 (sånn ca) gikk jeg ut av universitetsområdet med bestått biokjemi-eksamen Nå er det lang tur med voffs. Hurra!!!

tørka tiss tror jeg

Ikke noe å rødme for, det gjorde jeg og.

Skrevet

Jeg ventet på venninnen min med smoothie og kakedame med sjokolade og gave - for hun blir 22 i dag den 11.11.2011!

  • Like 1
Skrevet

Jeg sov :(

Haha det minner meg på at i dag "morges" våknet jeg med at stuebordduken lå i fotenden, og alle tingene som hadde vært oppå bordet lå strødt rundt i stuen. Jeg tror jeg må slutte å legge meg så sent, og se skumle serier før jeg sovner. The Walking Dead og American horror stories gir ikke rolig søvn. Husker ikke hva jeg gjorde i natt i det hele tatt, men da jeg våknet og før hjernen klarte å koble ting trodde jeg kosedyret til Casper var et zombiehode så jeg hylte :P

Skrevet

Jeg var ute på tur med Aro og de 3 hundene til mamma og pappa :D Tror vi i 11 tiden gikk oss på to elger, da snudde vi brått og jeg prøvde å holde på fokuset til 4 løse hunder, så de ikke skulle få ferten av elgen :P Maja (dsg) er nemlig en eminent elgjeger, kan godt løpe frem til elgen å stå der å kjefte på den...

Skrevet

Da var jeg på tur med mine og fire andre supre hunder og så på at de lekte og koste seg på stranden og slettene.

Men tenkte ikke noe over at det var noe spesielt med datoen eller tidpunktet før jeg satte på radioen i bilen på leveringsrunden.

Guest Gråtass
Skrevet

Jeg var på jobb og sannsynligvis dusjet en bruker på det tidspunktet, uten at jeg syns hverken datoen eller klokkeslettet var noe spesielt.. Det er jo sånn en gang i året, hvert år mellom 2001-2012.

Skrevet

Jeg var på jobb og sannsynligvis dusjet en bruker på det tidspunktet, uten at jeg syns hverken datoen eller klokkeslettet var noe spesielt.. Det er jo sånn en gang i året, hvert år mellom 2001-2012.

Nei, nei, nei! :lol:

Det skjer en gang hvert hundrede år at alle sifrene er like! Synes det er dritkult, jeg :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



×
×
  • Opprett ny...