Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 532
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

59 franske bulldoger på lørdag. Syntes egentlig det var litt mindre enn forventet, men spennende likevel! Jeg skal stille en unghund og en champion, begge tisper.. Og 6 campinghunder (aka amstaff)

Ha! Bæremeisen! Ask er et hav av tålmod i bæremeisen! Godt jeg kom på det denne mandagen og ikke neste... Ser dere en rødtopp i en rød bæremeis så er det gullet. Det lett rødsprengte og slitne ansikte

Iiiiik.. da er Strider meldt på!! Og Jeanette skal gå/kjempe med apekatten i ringen så det er helt suverent! (Men jeg er redd for jeg blir gående rundt med det vanlige kvadet "Altså, han er ikke sånn

Posted Images

Skrevet

Her skal vi ihvertfall, det skulle være debuten til Yaris, men vi meldte på utstilling helga før. Men vi jakter da altså på juniortittelen, men målet er at Yaris skal ha det gøy, så hopp og sprett blir det nok masse av.

I tillegg skal både Chico og Iver stilles, Iver skal jo fortsette jakten på certet, håper bare på en hund som ikke halter.

Gleder meg masse!

Skrevet

Skal melde på både Ophelia og Bali. Utifra det du skriver Tatijana, så liker han kanskje ikke helt Offe, men melder på allikevel :)

Tja, i 2007 ble Tjorven og Claes Gøran BIR OG BIM, så virker som "alt" kan skje.

Skrevet

Stiller en nedrøyta og lettere anorektisk knertis for å holde treninga ved like. Dommeren er ute etter mye av det Imouto tilbyr, og så lenge jeg får henne til å stå slik hun gjorde som valp på bordet, så blir det sikkert bra. Og ingen beveger seg som mitt knertmonster. :wub: Er ikke SÅ mange tittelutstillinger en junior kan delta på heller. I tillegg skal trollbolla, utstillingsstjerna og jeg stå på stand for shibaklubben. :)

Skrevet

Noah og Supra skal

Og ikke Hermine??

Jeg kommer med 2 franske og en gammel amerikaner.

Skal melde på så fort NKK svarer på mailen min, gidder ikke betale dobbel pris bare for at de mener at vi ikke er gyldige medlemmer :rolleyes2:

Skrevet

Oliver er påmeldt! Foreløpig i åpenklasse, så får vi se om han stiller der eller må flyttes over til champion.

Stiller Eros i åpen om ikke Oliver går i den klassen, så får vi se hvordan vi gjør det hvis både Oliver, Fredrik og Gross stiller i champion... Luksusproblem :sleep:

  • Like 2
Skrevet

tror ikke jeg kommer. NM i agility blir jo en trist affære i år, er vel omtrent ingen som kommer til og melde på...

og Maja har nok starta røytingen igjen da, så da er det lite vits og stille henne.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...