Gå til innhold
Hundesonen.no

Veien fra løpetid til valper..


Guest Jonna

Recommended Posts

Skrevet
:lol: og itillegg har hun meg som jobber mot min ekstremt dårlige samvittighet med tanker som "tenk om det blir keisersnitt igjen?" Så jeg vil egentlig bare ha det overstått slik at jeg vet at det har gått bra liksom :rolleyes:

Er nok mange her som også tenker sånt (altså måtte det gå bra&få det overstått for da vet man at det har gått bra), vi er bare alt for fintfølende til å si det til deg! Skal jo ikke stresse tispe-eier mer enn nødvendig heller, kan jo smitte over på den vordende moren!

Ble du beroliget nå? (Dette er vel litt som en tannlege jeg var hos en gang som sa: "Hvis du ikke slutter å skjelve så kommer jeg å borre feil")

  • Svar 490
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Gratulerer med dagen, Jeanette! :lol:

Og så var det disse valpene da... Var overbevist om at alt var overstått nå som jeg gikk inn på internett igjen, men den gang ei! Ventetid er kjekt tenker jeg :lol:

Skrevet

Det har kommet litt blodblanding fra henne nå, helt ferskt blodfarge. (Snakket med veterinær ettersom det kommer blod)

Så nå er det vist bare til å vente på rier, mente hun... Mye vasking på gang.

Så nå venter vi videre i spenning...

Skrevet
Det har kommet litt blodblanding fra henne nå, helt ferskt blodfarge. (Snakket med veterinær ettersom det kommer blod)

Så nå er det vist bare til å vente på rier, mente hun... Mye vasking på gang.

Så nå venter vi videre i spenning...

Oh, gleder meg til du engang på morrakvisten/Morgen formiddag når du kommer med oppdateringer om babyer! Hihih! =)

Skrevet

Tvi tvi da! Tenker på dere jeg! Hils Blaze og si at vi går inn for positive hyggelige ting i år, keisersnitt rundt midnatt etc var i gamle dager det..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...