Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Bæsjeposer finnes i alle lommer rundt omkring... ulempen med det er jo at man tror man har med poser - og tenker ikke på at det KAN være tomt den dagen man faktisk TRENGER en pose :aww: 

  • Like 3
Skrevet

Øverste skuffen i kommoden i gangen - og alle lommer mm...

Jeg er sikkert miljøsvin, men orker ikke bioposer - de er så tynne at jeg er redd de skal gå istykker hele tiden. Og jeg kan si at jeg var sabla glad jeg hadde tykke poser her i forrige uke hvor jeg tryna så lang jeg var med bæsjepose i hånda. Moste knyttneven ned i bæsjeposen... heldigvis holdt den :P 

  • Like 2
Skrevet
1 time siden, Siri skrev:

Bæsjeposer finnes i alle lommer rundt omkring... ulempen med det er jo at man tror man har med poser - og tenker ikke på at det KAN være tomt den dagen man faktisk TRENGER en pose :aww: 

Jepp, i alle lommer rundt omkring..og i vaskemaskinen.. :sleep: For de som ikke allerede vet det, så kan jeg opplyse om at vanlige svarte bæsjeposer, tåler vask helt utmerket..

  • Like 2
Skrevet
20 minutter siden, QUEST skrev:

Jepp, i alle lommer rundt omkring..og i vaskemaskinen.. :sleep: For de som ikke allerede vet det, så kan jeg opplyse om at vanlige svarte bæsjeposer, tåler vask helt utmerket..

De tåler i hvert fall 40 graders vask helt utmerket :aww: 

  • Like 4
Skrevet

I alle jakkelommer, i alle vesker , i kontorskuffen på jobb, i bilen og i "hundeskuffen " som rett og slett er den nederste skuffen i bokhylla.  

Det rare er at jeg ofte bruker mye tid på å lete etter hundeposer. 

  • Like 1
Skrevet

I jakkelommer, mellom og i diverse sko som ligger på gangen, en rosa rull ligger i frontruta på bilen, en rull tror jeg ligger på kjøkkenbenken... :P

Skrevet
27 minutter siden, Lola Pagola skrev:

Fotoutfordring heter tråden, likevel er de 10 siste (nå 11) innleggene fotoløse emoji14.png


tsk tsk

Fordi det er vanskelig å ta bilde NEDI ei lomme da vøtt :P 

Skrevet
23 minutter siden, Symra&Pippin skrev:

Jeg trodde ikke at du, av alle, manglet fotokreativitet. :aww:

Jeg er ikke så god på lommefoto må jeg innrømme. Skjønt, jeg laget "Minutt for minutt fra Lomma": en halvtimes dokumentar fra innsiden liksom - for noen uker siden :aww: 

  • Like 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvor ofte blir det valper sånn ca. Etter hver parring? Skjønner det er umulig å vite men sånn ca.    Vet at det ofte går tom også.
    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...