Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 124
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dette problemet har tatt lengre tid å løse enn ønsket, men det beveger seg stadig mot en endelig løsning. Jeg kan ikke dette fra før, det er årsaken til at problemet ikke er løst allerede.  Setter

Geek er bare så hot. "Max children"... "Slow request".. "Pool"... Hva mer kan man be om liksom?  

Fra kl 01:00 i kveld vil vi gå gjennom serveren skikkelig. Forumet vil kunne være utilgjengelig fra kl 1 og i 1-3 timer. Beklager de ulemper dette måtte medføre. Forhåpentligvis er dette enden på 5

Posted Images

Skrevet

Fra kl 01:00 i kveld vil vi gå gjennom serveren skikkelig. Forumet vil kunne være utilgjengelig fra kl 1 og i 1-3 timer.

Beklager de ulemper dette måtte medføre. Forhåpentligvis er dette enden på 502-visen :)

  • Like 3
Skrevet

God morgen,

Det har blitt gjort justeringer i natt. Setter pris på om dere sier fortsetter å si fra hvis 502 oppleves.

På forhånd takk! :)

  • Like 1
  • 2 weeks later...
Skrevet

Ikke flere 502 på meg (nå har jeg ikke vært her så mye pga eksamenslesing), men jeg har opplevd 3 ganger i dag at det kommer en linje øverst på siden med en feilmelding ved opplasting av innhold - og siden må lastes på nytt. Bruker safari på Mac, og jeg har aldri opplevd det ellers enn på sonen (totalt 4 ganger).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...