Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 283
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg er så fornøyd!! Nå skal jeg sove i 25 min før opp og ordne barn til barnehagen, så lufte og mate de andre hundene så slappe av og sove litt

Hun er så flink med dem! Denne gangen visste hun nøyaktig hva å forvente seg, og jeg blir helt rørt over omsorgen hennes med dem http://ustre.am/1eGKw Live hvis noen vil se Litt bilder!

Skrevet

Lås døra og slå av lysene! :lol:

Det er under vurdering :lol: men det er en stakkars slektning av samboer som skal på opptaksprøve for å komme inn på NTNU, så han bør få slippe å sove pp busstoppet i natt :lol:

  • Like 1
Skrevet

Det ble svart hos meg nå. FRUST.

Gå via lenken igjen. Her blir det svart med jevne mellomromm. Dessuten blir det svart hvis jeg prøver å få full skjerm. Det går kanskje ikke an?

Skrevet

Gå via lenken igjen. Her blir det svart med jevne mellomromm. Dessuten blir det svart hvis jeg prøver å få full skjerm. Det går kanskje ikke an?

Fjernet alt "utm = hundesonen link blablabla" da funka det, yay! :P Bedre enn paradise hotell!

Skrevet

Tror jeg må sende en lignende mail som dette til læreren min:

"Hei, jeg fikk ikke gjort matteleksene til idag fordi jeg så på en hund føde igår."

Skrevet

:lol: Jeg synes også det tar lang tid! Er vandt til rakettfødsler, typ fra første ri til siste valp er kommet ut går det tre timer... Hun spiste nettopp en hel boks høyenergimat, og drakk masse geitemelk og er i fin form :) Gikk litt trapper :aww:

  • Like 2
Skrevet

føder hun nå eller bare sitter hun som en potet? :P

potet :aww: Tror hun synes det er ubehagelig å ligge, og merker hun gir mer trøkk når hun presser når hun sitter :)

Herregud for en hvalross! Haha! Så søt da!

Og gjemmer hun maten sin? Hihi

Haha ja hun sparer til bedre tider.. Gjort det de siste to døgna, slitsomt når hun skal gjemme vannskåla :lol:

Skrevet

Min hannhund gjør det samme. Uten å være gravid. Slitsomt og stressende med alt vannet og maten...

Skrevet

potet :aww: Tror hun synes det er ubehagelig å ligge, og merker hun gir mer trøkk når hun presser når hun sitter :)

Haha ja hun sparer til bedre tider.. Gjort det de siste to døgna, slitsomt når hun skal gjemme vannskåla :lol:

Min hannhund gjør det samme. Uten å være gravid. Slitsomt og stressende med alt vannet og maten...

Katten min gjør det samme, så jeg skjønner frustrasjonen veldig godt. Hadde jeg hatt en stor hund som gjorde det(ser for meg at det blir en del større mengder), så hadde jeg gått på veggen :lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Alle dyr har naturlige instinkter som styrer dem. Noen er byttedyr, som lever av gress, bær og annet de finner i naturen, og som har fluktinstinkter når det er noe i nærheten de oppfatter som fare. Typisk eksempel er hester, sauer, hjortedyr osv. Noen er rovdyr som lever av å fange, drepe og spise andre dyr. Både katter og hunder er rovdyr, samt ulv, gaupe, bjørn osv. Fra lenge før hunder (og katter) ble domestiserte og holdt som arbeids- og kjæledyr har dette vært instinkter som rett og slett har holdt dem i live. Det er naturlig adferd å jage og drepe, men vi har avlet bort veldig mye av de sterkeste instinktene. Ulike dyr har også ulikt språk og væremåte, og de aller fleste kommuniserer best med sin egen art. Og så er det noen som kommuniserer på tvers av arter, i varierende grad. Anbefaler å lese litt om språk og adferd både hos hund og katt, og som sagt få hjelp fra fagfolk.
    • Hvorfor er det sånn at alle katter skal jages?
    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
    • Er det sånn at hunder kun kan gå overens med andre hunder? Og ingen andre dyr? Det samme med katt. Kun med andre katter? Hvis det er så vanskelig å få katt og hund sammen? Er det generelt lettere å få voksne hunder til å gå bra sammen med valper enn andre dyr? Synes det er kjekt å lære.
    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...