Gå til innhold
Hundesonen.no

Running Spot's B-kull :)


ceccy
 Share

Recommended Posts

Haha, la oss satse på at alle kommer ut med hodene på! :D

Det får vi virkelig håpe på ja :P

Lykke til! :ahappy:

Når er termin sånn ca?

Ut fra første parring er det 17. Juni, men vi får se når de kommer nå da hehe :)

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 311
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da har vi fått beskjed om at alt har gått fint med Era!

Da er vi hjemme fra UL og Era er drektig Det kommer minimum 3 små prikkevalper ca 17. Juni <3 Ekstra spesielt var det å få se hjerteslagene på de små <3

Kom fram til hannhunden ca 18.30 og hadde parring med heng kl 20, så gikk litt fortere denne gang ?

Satt opp valpekassen i sted og Era har bodd der siden. Hun var dog ikke fornøyd med innredningen, så hun har ommøblert den ett par tre ganger allerede. Nå hørte jeg at hun akkurat var inne i hundesengen på soverommet, så hun hentet sikkert et teppe til kan jeg tenke meg :wub:

  • Like 8
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Da er vi på dag 60 fra første parring og Era er stor og tung. Hun blir fortere sliten og sover en hel del. Tempen svinger fra 38,5- 37,3. I dag ville hun ikke spise frokosten sin, men har spist litt nå i ettermiddag. Så tror ikke vi trenger å vente så veldig, veldig lenge.

  • Like 9
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ustabil temperatur her gitt ... Kl 01 i natt var den 37,3, kl 07 i morges var den 37,1 og jeg tenkte at nå er vi på vei ned, men kl 10 var den oppe på 37,8 igjen ... Jaja, vi får bare vente litt til da! :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Anbefaler deg å prøve huken multisele, det er den eneste jeg har prøvd som min hund klarer å trekke i uten å bli hes. Har prøvd ulike trekkseler men huken multisele er det eneste som fungerer her. Bor du i Oslo eller nærheten kan du få prøvd størrelser hos Brukshunden, men du får kjøpt på nett også. 
    • Enig med siste her, lildog har jeg prøvd og den var helt ubrukelig. Jeg er veldig fornøyd med tracktive, har den på begge hundene og katten. Kan være litt treig til å finne posisjon noen ganger, men uansett raskere enn både lildog og mitt spor som jeg også har prøvd. 
    • Tja, min forrige hund måtte ha små måltider gjennom hele dagen, ellers ble hun kvalm og spydde hun magesyre. Det feilte henne ikke noe utover det at magesekken ikke tålte å bli helt tom. Det hunden jeg har nå sultestreiket i sitt tidligere hjem og kunne gå dagevis uten mat. Hun klarer seg like fint på ett stort måltid daglig som flere små. Jeg har prøvd OMAD selv, og jeg klarer faktisk ikke å spise ~2000 kalorier (som er mitt dagsbehov for vedlikehold) på ett måltid. Fasting kan sikkert være positivt for noen individer i noen tilfeller, men jeg tror absolutt ikke det er noe som passer for alle.
    • Det var lenge siden! Hvis du faktisk skal ha noe særlig sol og varme så er det sør-Spania som gjelder. Kanariøyene hvis du vil være værsikker. Det kan være ganske hustrig ellers i sør-Europa, og husene der er jo ofte ikke laget for vinter og ikke spesielt godt isolert. Heller ikke i Spania, forsåvidt. Kanskje se på feriehusutleiere som Novasol og den type ting?  Tenker du å fly eller kjøre? Det blir jo fort dyrt å fly tre store hunder fram og tilbake i cargo.
    • Jeg har begynt å se etter sydendestinasjoner pga helsa, og tenker at hvis jeg blir ufør så blir det å tilbringe vintrene der nede. Jeg vil ha noe veldig rolig, ei hytte ved et stille fjellvann med bare en dagligvarebutikk i nærheten hadde funka, liksom, men jeg sliter litt med å orientere meg. Er det noen som har forslag til feriedestinasjoner for ei litt pysete dame med to mellomstore (alaskan husky og storpuddel) hunder? 🙈 Pris har en del å si, jeg vil helst ikke blakke meg 🙈
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...