Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 457
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spis noe som minner om mat i steden? 

Jeg har en hel haug men innså at jeg ikke har kjøpt et eneste et av dem. Så jeg går rundt med reklame for alt fra Språkrådet til Glasgow University Real Ale Society. Men de hadde f.eks. her: http://w

Oh gawd yes  

Posted Images

  • 2 weeks later...
Skrevet

Trykk/fysisk utgave av digitale bilder i stort format, billig og bra? :)

Dette er lenge siden, men vi bestilte kjempeplakater fra japanphoto. Deres navn, ikke mitt ;) Våre er 60x80, god kvalitet og ganske rimelige.

Kinda hunderelatert, men ikke helt!

Grisebillige, vanntette oppbevaringsbokser på 1-4l?

Må kunne stables.

Clas Ohlson.
Skrevet

Någon som vet var jag får köpt billigt fleecetyg i metervara runt Jessheim/Oslo? På jakt efter lite olika kul färger!

Rainbow Tekstil ved Gunerius har fleece i mange farger, men det var ikke så veldig billig så jeg. (75 kr meteren for det de har i nettbutikken, 1,5 m bredt. Men de har større utvalg i butikken enn på nett.) Da er det kanskje like greit å kjøpe billige fleecetepper på f.eks. IKEA.

http://www.rainbowtekstil.no

Skrevet

Någon som vet var jag får köpt billigt fleecetyg i metervara runt Jessheim/Oslo? På jakt efter lite olika kul färger!

De fleste interiørbutikker har billige fleecepledd i forskjellige farger. Er vanligvis der jeg får fleece fra. :)

Guest Gråtass
Skrevet

På Grønland i Oslo er det flere stoffbutikker, de er rimeligere enn de fleste. God kvalitet og service følger med på kjøpet.

Skrevet

Jeg ønsker meg en søt lampe i stuevinduet, som henger fra en krok som erstatning for adventsstjerna - men sliter med å finne en jeg liker, bortsett fra en som henger i et vindu hos en annen i gata. Den er hjerteformet...

Noen som har sett eller vet om hjerteformet lampe til å henge i vinduet? Jeg betaler ikke masse lapper for noe sånt, dog, det er for å lyse opp litt mer nå på senvinteren og til høsten, så ingen stor investering jeg ser for meg - 229,- er en fin pris, for eksempel.

Skrevet

Rainbow Tekstil ved Gunerius har fleece i mange farger, men det var ikke så veldig billig så jeg. (75 kr meteren for det de har i nettbutikken, 1,5 m bredt. Men de har større utvalg i butikken enn på nett.) Da er det kanskje like greit å kjøpe billige fleecetepper på f.eks. IKEA.

http://www.rainbowtekstil.no

De fleste interiørbutikker har billige fleecepledd i forskjellige farger. Er vanligvis der jeg får fleece fra. :)

Stoff og stil?

På Grønland i Oslo er det flere stoffbutikker, de er rimeligere enn de fleste. God kvalitet og service følger med på kjøpet.

Tusen tack alla för massor av fina förslag! :)

Guest Stella
Skrevet

Hei!
Jeg får masse fine fjær fra hønene mine, og lager en del fint av dem. Men jeg skulle så gjerne laget slike "drømmefanger-smykker", slike man har som halskjeder eller øredobber. Vanlige drømmefangere lager jeg fra grunnen, men slike smykker trenger et anheng av metall, som man henger fjær på, om dere forstår hva jeg mener. Det jeg lurer på er rett og slett om noen vet hvor man får kjøpt denne metalldelen for å lage slike smykker? Panduro sa de hadde hatt slike tidligere, men har det ikke lenger.
Tusen takk på forskudd :)

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...