Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 260
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hm... nope. Men det med pappesker og bein høres lurt ut.. Er jeg rar som synes Meesha er kul? Jeg hører liksom 'reparere, separere, makulere.....' med pompel og pilt- stemme i hodet mitt av å se

hahahahaha, hundefolk er gale <3

How many collies can fit in one bed? xD

Skrevet

Pc'en min må har slått seg av eller noe (den er døden nær og gjør det innimellom), for ca en halvtime etter jeg dro på jobb så var jeg plutselig offline. Får prøve igjen i morgen :)

Skrevet

Jeg håper ingen så på min for bittelitt siden, glemte at den sto på og der satt jeg på do :lol: Jaja, man dauer ikke av det.

Jeg er helt imponert over Ymse, han har fått fra å være makulator med stor M, og utbryterkonge, til å sove hele dagen på badet :D Han sutret litt så jeg tidligere idag, men det var i 2 min så la han seg ned igjen. Valpen har så vidt jeg vet sovet hele dagen (skal se igjennom opptakene) og Kua er jo rolig alene så hun er jo grei :)

  • Like 2
Skrevet

Min er også på! Bare å søke på Terho ;-)

Og misunnelig på dere andre to! Sovende bernere og Kajas bare kikker! Lupin ligger og tygger på puta...

Det kommer opp en million andre ting :(

Men jeg følger deg så jeg fant deg alikevel!

Jeg ser ingen hunder :(

Skrevet

Kl 11:30 pep den lille ganske mye, men når jeg så akkurat nå lå alle sammen og sov. MEN, så hørtes det ut som om noen kom hjem (noen dunke lyder eller noe), og da startet han lille igjen :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...