Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvordan personen bak nicket EGENTLIG ser ut :P


Recommended Posts

Skrevet

Rett hårfarge! Vet ikke om jeg skal ta det som en kompliment eller ikke at det virker som jeg er i tjueårene siden jeg er i tredveårene :lol:

Man må alltid ta det som et kompliment når noen tror man er yngre enn det man egentlig er :aww:

Jeg vil ta @Siri! Dette er Siri!

woman_with_hair_covering_her_face_and_ar

Eventuelt noe slikt, bare litt eldre.

best_short_Hairstyles_for_women_441.jpg

  • Svar 80
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

I look like an ass.

Omg hvor fant du bilde av meg! Hellas 2012, pynta meg før bingoen

@Ozzy

Posted Images

Skrevet

Åhh så gøy å se du tror jeg er så vakker :D

Er ikke så langt unna sannheten tror jeg for jeg er minst like bleik med blå øyne. Riktignok brunt hår da, men jeg er 29 ;) Hehe

Wiii, jeg var jo kjempeflink :D

Skrevet (endret)

Skjønner visst ikke denne tråden, jeg. Tror dere virkelig at alle andre ser ut som modeller og supervakre damer? Eller er det bare på tull? Minner meg veldig om sånne lister vi lagde på barneskolen, der den som spurte om hvem vi syns var penest, alltid sto øverst. Uansett hvos stygg hun var :) Ikke meningen å ødelegge moroa, altså.

img_477ebe4f9195b.jpg

Her er @Margrete på en god dag :P:

smiley_lol.gif

Forøvrig enig!

Endret av Margrete
  • Like 2
Skrevet

Jeg ser for meg @Djervekvinnen som en voksen, pen, "skarp" dame, som er veldig høy og veldig tynn. Markerte trekk og hun kan virke skummel og sint, men egentlig er hun snill :P

modelpa-1330703969.jpg

Skrevet

Skjønner visst ikke denne tråden, jeg. Tror dere virkelig at alle andre ser ut som modeller og supervakre damer? Eller er det bare på tull? Minner meg veldig om sånne lister vi lagde på barneskolen, der den som spurte om hvem vi syns var penest, alltid sto øverst. Uansett hvos stygg hun var :) Ikke meningen å ødelegge moroa, altså.

img_477ebe4f9195b.jpg

Her er @Margrete på en god dag :P:

26478.jpg

Her er @madam mim :|

ta meg ta meg :lol:

Skrevet

@ingvildoline sånn ser jeg for meg deg. En ung jente i slutten av tenårene/tidlig 20 årene, søt, jordnær jente som alle liker og som er snill mot alle.

Åh nå ble jeg glad :D (Fyller 22 neste uke!)

Skrevet

Man må alltid ta det som et kompliment når noen tror man er yngre enn det man egentlig er :aww:

Jeg vil ta @Siri! Dette er Siri!

woman_with_hair_covering_her_face_and_ar

Eventuelt noe slikt, bare litt eldre.

best_short_Hairstyles_for_women_441.jpg

Hahahahahhaha!!!!

Det andre bildet er sånn jeg hadde ØNSKET at jeg så ut, det :D.

Fy fader, @ida, du lovte å ikke legge ut bilde av meg du.pfft2.gif

Jeg synes du var fiiiiin, jeg :D

Omg hvor fant du bilde av meg! :lol: Hellas 2012, pynta meg før bingoen :D

OMG!!! :lol: :lol:

  • Like 1
Skrevet

Hahahahahhaha!!

Det andre bildet er sånn jeg hadde ØNSKET at jeg så ut, det :D.

Jeg synes du var fiiiiin, jeg :D

OMG!! :lol: :lol:

Jeg syns ikke det andre bildet er langt i fra altså :D
Skrevet (endret)

Hahaha, I wish!

Jeg som var sikker på at noen kom til å legge ut et bilde som dette:

photos.demandstudios.com%2F150%2F45%2Ffo

:P

Jeg var (selvfølgelig) inne på tanken. Men fant ut at det ble litt for enkelt, og gadd ikke finne noe annet. :P

Endret av Vims

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
    • Hei! Vi har en hund som begynner å bli en gammel mann og jeg er derfor på leting etter det som skal bli familiens neste familiemedlem etter han blir borte. I den forbindelse trenger jeg deres kloke hoder. Vi er en familie på tre, med et barn på 8 år. På grunn av allergi har vi vurdert det slik at Bichon Havanais og dvergpuddel fremstår som de mest aktuelle rasene.   Vi har en Havanais nå og han er litt spennende eksemplar. Fra han var valp har han vært ganske sær. Han er blant annet veldig lite kosete, ekstremt lite tilpasningsdyktig og har alltid hatt vanskeligheter med å slå seg til ro, så jeg kjenner vel han egentlig ikke igjen når jeg leser typiske rasebeskrivelser (nå fikk jeg dårlig samvittighet, så må legge til at han selvfølgelig er verdens beste hund!). Sønnen min har noen utfordringer blant annet på skolen og han trenger derfor å komme hjem til en bestevenn. Det var i søken på dette jeg kom over puddel, som jeg ser ofte blir brukt som terapihunder. Men når jeg leser rasebeskrivelser virker det som om Havanaise i all hovedsak er fantastiske med barn, mens det for puddler fremstår mer som om de kan være gode med barn. Så jeg lurer på om dere har noen erfaringer med disse rasene, gjerne begge? Vi kommer til å dele ansvaret med min mor som bor i samme hus, så den kommer ikke til å være noe særlig alene. Pelsstell er heller ikke noe problem. Krysser fingrene for at noen kan hjelpe oss i valget:)
    • Da er operasjon utført og alt gikk fint, vi er snart igjennom første døgnet og ho har gjort sitt benødne også slapper mye av i senga si. Ho har ikke spist enda men det kommer med tiden tenker jeg etter narkose og sånt så er jo det veldig normalt så. Godbiter har ho spist men ikke veldig mat interessert enda. Men alt i alt virker det veldig bra med ho ettersom forholdene. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...