Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Her er tråden for deres musikalske guilty pleasures. Sanger som dere innerst inne digger, men synes det er pinlig å fortelle til noen.

Mitt første bidrag her er denne tredjeplassen fra Sverige i MGP 2011. Sangen er for meg den ultimate MGP-sangen - overfladisk, intetsigende tekst, kult sceneshow, pen sanger - og en sang som selv i all sin banale enkelhet er så fengende at det nesten er pinlig. Sangen er overfladisk, tåpelig og klisjefylt - og jeg digger den. :icon_redface:

Andre som tør dele? :ahappy:

  • Svar 89
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Også må jeg jo trø til med denne. De fleste likte denne i to uker - jeg liker den enda.

Jeg blir som en hypnotisert undulat av disse

samfunnet forteller meg at det er en guilty pleasure. caroline vil bare reise seg opp og danse. :D

Guest Snusmumrikk
Skrevet

:banana:

Banana har samme rytme som sanget btw.

Nå hang jeg meg fullstendig opp i banana som danser til rytmen.

Skrevet

Jeg vet - det er litt pinlig, men den er så himla trist liksom....

http://www.youtube.com/watch?v=5_03WVKArFI

Og enda en sånn "hjerte&smerte"-sang...

http://www.youtube.com/watch?v=BTJyRJSftR4&list=ALHTd1VmZQRNpYZBSuo3_hQT853YBstv7Q&index=9

Skrevet

Synes nesten ikke det teller med pop- og hitsanger som var in i sin tid - alle likte dem jo da. :P (I can do worse!)

Skrevet

Jeg er hodestups forelsket i westlife. Jeg har alltid vært det, er det og kommer nok alltid til å være det. Samma hvilken sang, jeg elsker de alle. Men kanskje spesielt denne:

  • Like 4
Skrevet

Backstreet Boys. Herlighet. Blir nesten like glad av å høre de nå som da jeg var yngre. Neida.. Men jeg skriker ikke og ringer ikke vennene mine når jeg hører de på radioen nå lengre da.. :aww:

  • Like 1
Skrevet

It's like a car crash

som skjer om og om og om igjen! Det er som et dop jeg bare må fortsette med når jeg først begynner. Så nå er jeg på kjøret igjen...

Det samme gjelder denne.... herregud så mange timer jeg må ha sett på denne :lol:

(men ikke en guilty pleasure da, siden jeg ikke føler skam overhodet.)

Men denne kvalifiserer definitivt som en guilty pleasure

http://www.youtube.com/watch?v=BiPb7CQb7aM

  • Like 1
Skrevet

Jeg er hodestups forelsket i westlife. Jeg har alltid vært det, er det og kommer nok alltid til å være det. Samma hvilken sang, jeg elsker de alle. Men kanskje spesielt denne:

Det er jeg også...... :heart: i en alder av snart 35..... :fear:

  • Like 1
Skrevet

Justin Bieber - As long as you love me.. :icon_redface: Og jeg er 30 år :P Har faktisk hørt så mye på den at jeg er litt lei. :teehe:

Btw. jeg digger Scooter, og min store drøm gikk i oppfyllelse da jeg fikk se han på konsert i forrige fjor. Og jeg skammer meg ikke! :banana:

Skrevet

Jeg er hodestups forelsket i westlife. Jeg har alltid vært det, er det og kommer nok alltid til å være det. Samma hvilken sang, jeg elsker de alle. Men kanskje spesielt denne:

Westlife :wub:

Det er barndomsbandet mitt! Elsker dem mer enn noe annet! Fantastisk band! De er jo liksom det beste boybandet som har vært :wub:

Skjønner ikke hvorfor du synes det er flau, jeg! :D

Skrevet

Det jeg digger av musikk, det digger jeg med hele meg. Det innebærer at jeg ikke skjemmes av noen av dem :ahappy: Jeg hører på alt fra Pelle politibil til leningrad cowboys, samme hvem som er rundt meg. Tror andre plages mer enn jeg gjør :D

Man skal ikke skamme seg over sin musikk :wub:

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
    • Første som slår meg er parasitter eller stoffskifte. Om ikke hun har synlige parasitter av kjent type i avføringen, som kan fikses med en reseptfri markkur fra apoteket -> veterinær.  Det er antakelig stoffskifte, om hun alltid har vært sånn. Ikke sikkert at mer energirikt for løser det, for det kan hende hun instinktivt vil spise mindre av det for å holde systemet sitt i balanse. Selv har jeg alltid vært så tynn at folk blir støtt av det og skinny shamer skamløst. Det er åpenbart hormoner. Sult og apetitt regulerer seg veldig annerledes enn hos de som sliter med motsatt problem. Det er vondt for meg å "overspise" ifht eget system, hva som er passende eller utilstrekkelig for andre   Da jeg var gravid la jeg på meg "normalt" (mye, selv til gravid å være), men med hornonene ute av kroppen rant den vekten av igjen i en rasende fart selv om jeg fortsatt spiste mer enn tilstrekkelig for å skulle holde den, så hormoner, hornoner, hormoner.  Om hunden ellers virker frisk og rask.. Hvilke(n) rase(r) er hun?   
    • En dyrlegesjekk er absolutt lurt. Hun kan ha helseproblemer som gjør at hun ikke tar opp næring riktig. Hva dyrlegen sjekker kommer helt an på vurderingen av hunden, rase, vekt, hva hun spiser osv. Jeg antar du har prøvd ulike fõr og fõrtyper? Har du prøvd å gi mat til ulike tidspunkter? Det som funket best for min småspiste hund var å gi lite nok til at han alltid spiste opp. Du kan jo bare tenke deg selv om du ikke har matlyst, og stadig får servert mer mat enn du orker. Jeg fôret også en kombinasjon av rått og tørt, og varierte mellom typer og merker. Å ha litt lakseolje over maten kan også hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...