Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Gøy med portisen, men den får slakt i kommentatorfeltet.

Trodde du visste at de virkelige raseekspertene finner man i kommentarfeltet, ikke i ringen og i dommerpanelet. ;)

  • Svar 740
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Norsk dommer på siberian, Karsten Grønås! Mannen har eid, kjørt og oppdrettet SH i en årrekke, så det at han er invitert for å dømme Crufts, er flott!

Jippi!! Pappaen til valpene ble beste hannhund i dag! :D Og hans kullsøster (valpenes tante) ble BIR!! Gjett om jeg må få med meg dette senere i dag

*stolt av gutten sin som ble 3 beste veteran hannhund*

Skrevet

Syns det er mye litt sånn halvveis handling, jeg. Var i alle fall det da de kom inn i ringen. Syns det var en del som nok ikke fikk vist hunden fra sin aller beste side, får håpe de handlerne skjerper seg litt og får litt mer ro over seg nå.

Skrevet

Laekken hadde det morsomt i ringen :lol:

Det er viktig å fange alt som beveger seg :aww:

Hitill er terv og lakke favoritt. Mallen var for reservert.

Skrevet

Laeken er en herlig jente, tilbragte mye tid med henne i forbindelse med den franske spesialen i fjor. Hun er en favoritt for meg, men tviler på at hun blir plassert.

Skrevet

Den kortisen så ikke helt komfortabel ut. Dempende signaler og god avstand fra handleren. Forstår jeg godt med all den rykkingen i båndet. Så mange som driver med det der.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...