Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 577
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEI, IKKE VÆR FORSIKTIG MED PUPPEBILDER OG SÅNT!

Sendte han snap tilbake av ett målebånd som.Viste 4 cm, sluttet da!

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

Posted Images

Skrevet

Haha, så mange snapper jeg våknet opp til. Først trodde jeg at jeg ikke hadde noen, bare at jeg hadde glemt hvordan ikonet for lest snap så ut. Før jeg innså at det bare var så utrolig mange at jeg måtte bla langt ned for å finne den første :lol:

  • Like 1
Skrevet

Hvem er kathrine.hana?  :P Tør ikke sende snap til noen jeg ikke engang veit bittelitt hvem er  :lol:

Det lurer jeg også på! Og jeg vet jo egentlig ikke hvem noen av dere fra hundesonen er, sånn i virkeligheten :P men jeg liker å vite hvem bruker det er her inne før jeg sender noe :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet

Altså, jeg er helt skamløs. Jeg aner ikke hvem halvparten av dere er, men hei hei hei, se på alle shibaene mine, mine skrekkelige matvaner, hvor dårlig jeg er til å kle av meg! :D

Koselig med nattasnap av søte shibaer da :)

Har du tre shibaer nå, eller bare passer du?

Skrevet

Jeg lurer på noe, igjen :lol:

Men jeg fårvarsel om snapp 2 steder, det ene er det vanlige stedet hvor man all trafikken, men jeg får også snapp og varsel om snapp direkte i "kontaktboka" på snapp. Hvorfor det? Og de som kommer der blir ikke borte igjen heller.. Hmm..

Skrevet

Jeg lurer på noe, igjen :lol:

Men jeg fårvarsel om snapp 2 steder, det ene er det vanlige stedet hvor man all trafikken, men jeg får også snapp og varsel om snapp direkte i "kontaktboka" på snapp. Hvorfor det? Og de som kommer der blir ikke borte igjen heller.. Hmm..

Det er "my story" De kan du se så mange ganger du vil i 24 timer, så forsvinner de igjen ^^

  • Like 1
Skrevet

Det er "my story" De kan du se så mange ganger du vil i 24 timer, så forsvinner de igjen ^^

Takk, igjen :lol: føler meg jo som jeg er 85 og ikke 25 år med dette snappe greiene :P

Skrevet

Mange som lurer på dette, er ikke "registrert" i listen vår her heller..

Ok, da sletter jeg henne. Om det viser seg senere å være noen her på sonen, er det bare å legge meg til igjen, men foreløpig liker jeg ikke å ha ukjente på lista.

Skrevet

Ok, da sletter jeg henne. Om det viser seg senere å være noen her på sonen, er det bare å legge meg til igjen, men foreløpig liker jeg ikke å ha ukjente på lista.

Ser den, jeg godkjenner ikke før jeg vet hvem folk er heller :)

Skrevet

Du er riktig så flink, og dere er så fine sammen, han der pelsballen og du! :heart:

Aww, det var utrolig koselig sagt av deg! :heart:

Og du, jeg digger snappene dine, særlig den siste du sendte! :D

Skrevet

Måtte aldri @SandyEyeCandy slutte å snappe! Startet dagen min med en 10sekunders trall, gotta love it! :Grin:

Edit: Gjelder egentlig alle sonisene jeg har på snap, for snap har aldri vært mer underholdende! Synnøve som tar mer av pga en kyllingbit enn hundene selv f.eks :lol: :Grin:

  • Like 7

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...