Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 577
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEI, IKKE VÆR FORSIKTIG MED PUPPEBILDER OG SÅNT!

Sendte han snap tilbake av ett målebånd som.Viste 4 cm, sluttet da!

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

Posted Images

Skrevet

Jeg er også helt grønn på dette, men godtar etterhvert nå og har fått en masse små snutter. Men det går litt fort for meg, så nå er jeg sikker på at Lill har en sjokoladelabbis og en collievalp, eller blander jeg kelpie og noe annet, kanskje? :lol:

:lol: Martine, har Collievalp fra meg og Rottisen akita som er litt slank :)

  • Like 3
Skrevet

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

  • Like 13
Skrevet

Liten app du kan ta bilde og video med og dele med andre. Så vises det bare i så og så mange sekunder, og er "borte for alltid" (lagres ikke på telefonen).

Veldig koselig egentlig. Blir som en liten MMS egentlig med en liten snutt fra folks hverdag. :)

Hva sendes det via? internet? Eller teller det som mms/sms? Vurderer å teste, men jeg har begrensninger på sms og mms (og data - men man har da wifi).

Skrevet

Hva sendes det via? internet? Eller teller det som mms/sms? Vurderer å teste, men jeg har begrensninger på sms og mms (og data - men man har da wifi).

Går over nett (mobildata hvis wifi ikke er koblet til). :)

  • Like 1
Skrevet

Synnikken

Jeg fikk akkurat en deilig snap fra SandyEyeCandy med Aiko :heart: Haha! Hun minner om en herlig teddybjørn den hunden der altså :P

Hun lukter sånn også! :wub: Ånei! Hadde fått lurt henne ut på stua, men nå snudde hun og gikk inn på rommet igjen! :D

Skrevet

Det går an å endre navn på folk, jeg driver og endrer folk til forumnavn og gjerne med forkortelsen for forumet foran, som EF for equiforum, FH, forumhest og HS, hundesonen :) Lettere å huske hvem folk er :)

  • Like 1
Skrevet

Legg meg til,da!!! Jeg prøvde å legge til Nirm, men tror jeg la til et spill :cry: Dette er morsomt. Jeg har allerede forstått at det vi sender på snapchat forblir på snapchat :lol: Til i kveld har jeg htt to venner. Min datter og min nevø. Nå har jeg en haug og dere er så morsomme!

  • Like 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...