Gå til innhold
Hundesonen.no

Yasmine Dalido - en bepelset blomst...


Recommended Posts

Skrevet

Å guri, måtte flire når jeg ser for meg Siri løper rundt i skogen og roper på dildo, blir rett inn på akutt avdelingen det... :D;)

Blir gøy å se hva hun blir hetende til slutt :)

  • Like 3
  • Svar 621
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, da var det liksom klart da - jeg blir tohundseier i starten av neste år om Mattilsynet ikke krøller det til med andre importregler igjen. Allerede i sommer så jeg denne annonsen og tenkte at s

Har vokst litt til...

Den kan snart fly!!!!

Posted Images

Skrevet

Aha, så Willy er faktisk ekte onkel, ikke sånn som Bones sin onkel som bare er liksomonkel! Da må hun jo hete Niese da. Neida, hun heter Yasmine, gjør hun. Veldig kjempesøt!

Skrevet

Så søt! :wub: Også leser jeg stadig vekk Yasmine Dildo - ikke Dalido.... :icon_redface:

Du azzz... Gå og vask hjernen din i Plumbo :P

Aha, så Willy er faktisk ekte onkel, ikke sånn som Bones sin onkel som bare er liksomonkel! Da må hun jo hete Niese da. Neida, hun heter Yasmine, gjør hun. Veldig kjempesøt!

Willy er vel strengt tatt bare halvonkel da, men mer onkel enn @ Onkel :D.

Når jeg HUSKER det, heter hun fortsatt Yasmine... men i dag har hun også blitt kalt Babs, bebis og valpen :lol:.

Skrevet

Hun må nesten skynde seg å dukke opp hos oss,Siriiii kan ikke vi ha henne fra nå til dere kommer fra Bø???

Rampevalper liker vi :wub: :wub:

Skrevet

Hun må nesten skynde seg å dukke opp hos oss,Siriiii kan ikke vi ha henne fra nå til dere kommer fra Bø???

Rampevalper liker vi :wub: :wub:

:lol: :lol: Du må være litt maschosistisk (eller hvordan det nå skrives) anlagt :lol:. Jeg har fortsatt vondt i skuldra etter at krapylet tok rennafart og landet i skuldra mi med tennene først... eller når du bare får et glimt av drøvelen på dyret før tenna klapper sammen over nesa di *ler*. Artig med valp :lol:.

  • Like 4
Skrevet

Siden jeg sleit litt med navnet Yasmine - og endte opp med stadig vekk å kalle henne Jeanette - fant jeg ut at jeg måtte finne et nytt kallenavn til henne. Jeg kunne jo liksom ikke gå rundt og kalle dyret Jeanette :lol:. Og mens den lille lå og dro seg i sofaen og gjorde akkurat sånn som man gjør når man sofer, så måtte det jo bare bli Sofi :). Så heretter heter hun altså Sofi til daglig... evt Lille Frøken Fryd :wub:. Hun er fortsatt en aldeles bedårende liten sjel, og oppfører seg akkurat sånn som en valp skal gjøre :).

Her om dagen trente vi litt lydighet, eller fvf - og litt utstilling :).

http://www.youtube.com/watch?v=HctlhbhaHLw&feature=youtu.be

Ellers har vi ikke helt begynt med oppdragelsen ennå *host*

1795768_803364563024088_1905995479_n.jpg

I dag trente vi bittelitt på oppstilling :). Små skritt framover...

1531674_804332029594008_459248627_o.jpg

  • Like 12

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...