Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvorfor har noen hunder så stort rumpehull?


Mari
 Share

Recommended Posts

  • Svar 160
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

The Miniature Bull Terrier, bred for ferocoius buttholes for centuries.

Sjelden er nå en ting (og er særs relativt begrep!), men la oss nå være ærlige... Når en stakkar har løpetid i tillegg liksom.

Posted Images

Man sjarmerer ikke damer med rævhålet... Hilsen Willy...

Evt så kan vi bare være ærlige og innrømme at han har andre kvaliteter som veier opp.

Jeg får litt Vildanden-vibber her, hvorfor skal dere ødelegge livsløgnen min??

:console::console::console::console::console::console::console::console::console::console::console::console:

Takk! Det er tungt, jeg skal innrømme det.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

That awkward moment når noen lurer på hva i svarte det er du sitter å ser på på dataen...

Ellers, takke meg til langhårete hunder! Alle de korthårete som er på "ønskelisten" min er opp til vurdering igjen (neida :lol: ) heldigvis er det mer til en hund enn bare baken

  • Like 6
Lenke til kommentar
Del på andre sider

That awkward moment når noen lurer på hva i svarte det er du sitter å ser på på dataen...

:lol:

Men ja, dette er jo veldig snålt. Mine to har ganske små rompehull mener jeg (men når Uva er ekstra glad og propellogrer så danser rompehullet med :teehe: ), men skal gladelig innrømme at jeg har tenkt over utsikta mi titt og ofte på tur.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Men atte, hvorfor går dere å ser i rævva på bikkjene? De fleste av dere må jo faktisk bevisst se ned for å få det til..

Og Mari, jeg skulle ønske jeg hadde et bilde av GrandeBalder sitt dingeldangel, han ble kalt for langballe på varmere dager, han...

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Men atte, hvorfor går dere å ser i rævva på bikkjene? De fleste av dere må jo faktisk bevisst se ned for å få det til..

Det er som med flycrash, umulig å se bort! Men må ikke gå og se ned, hvis man har litt lengde på båndet og hunden går foran. Jeg ser alltid på Casper når jeg går tur, det er favorittutsikten min (sånn bortsett fra rumpehullet da).

  • Like 4
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Men atte, hvorfor går dere å ser i rævva på bikkjene? De fleste av dere må jo faktisk bevisst se ned for å få det

Og jeg gjentar; blikkfang som ei diskokule. D i s c o k u l e.

Man har ikke et valg. Du kanskje, men du teller ikke. Jeg tror om du spør samtlige som har gått tur med Putle hvorvidt de ha sett hennes svært uheldig proposjonerte anus, så vil du få et rungende JA .

Jeg liker forsatt ikke pels da. It's a problem. :(

  • Like 5
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Flott initiativ til tråd, jeg har selv lurt mye på dette etter at jeg hadde Marvel og traff en del boerboeler med EKSTREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMT stort rumpehull.

Representert ved Marvel sin onkel Tank:

HERREFRED for et ****** den ene hunden hadde da :huh: Aldri sett noe så svært før :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
×
×
  • Opprett ny...