Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 613
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Årets beste kjøp så langt! Låsbar "kakeboks" med timerfunksjon - nå kan jeg ha sjokolade i huset uten at den forsvinner på mystisk vis  https://www.coolstuff.no/Kitchen-Safe  

Jeg har kjøpt meg nye sko:

Posted Images

Skrevet

Den skal ikke gå igjen i følge Trinny og Susannah, man skal ha dressjakker et par str mindre enn man bruker, for å få fram midjen :) Det sier de altså, jeg har prøvd på meg selv, men syntes det så teit ut :P Men kan hende jeg ikke hadde syntes det på andre ;)

Om man har den åpen er jeg helt enig, for hvis ikke kan den ser for stor ut, men utstillingsfolket har jo lukket den.

Jeg ville spart på den @AnetteH og heller brukt den åpen i nødstilfelle og krysset fingrene for rett str snart.

Evt. Brekk foten som meg, når du ikke kan stille hund så dukker handler klærne opp :kr

Skrevet

Den skal ikke gå igjen i følge Trinny og Susannah, man skal ha dressjakker et par str mindre enn man bruker, for å få fram midjen :) Det sier de altså, jeg har prøvd på meg selv, men syntes det så teit ut :P Men kan hende jeg ikke hadde syntes det på andre ;)

okay,men jeg er feit og jeg skal ikke løpe og blafre og miste godbiter og nummerlapper :lol:

Skrevet

Åpne utstillingsjakker i ringen er irriterende å se på, blafrer i bevegelse -_-

Tenkte ikke på i ringen altså, men til annet bruk. Helt enig i at blafring er irriterende!

Jeg bruker ihvertfall jakkene mine utenfor utstillingsringen også :)

Skrevet

Jeg har ikke hatt noe problem med blafrende dressjakker selv om de er åpne, for er de små nok så sitter de fint, er liksom det er som er poenget med å ha de et par str for små, at man får en illusjon av at man er smalere enn man er og at de sitter godt etter :)

Skrevet

Ble en stk kjole pluss en svart dongeri bukse, noen pene topper, litt nytt undertøy og strømpebukser :)

10107497_WhiteAsparagus_402445_002_Produ

Skal tilbake i morgen så får vi se om jeg klarer og la være og kjøpe en annen kjole jeg sto og siklet på, men som var sinnsykt dyr.. Spørs vell hvor mange kroner som dukker opp på kontoen i morgen tidlig.

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...