Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

En mørkeblå cardigan

En stor, åpen, enkel svart singlet (jeg gir ikke slipp på sommeren, tenk :P)

En svart singlet til med tekst

Et svart "mini"skjørt

Tre midiringer

To halskjeder + ett jeg fikk med på bikbok da jeg kjøpte cardiganen

Et svart, tynt belte

Fire par ganske enkleøredobber

En lillaburgunder-ish lommebok

Orket ikke finne bilde til alt :P

Edit: Også primer, foundation, pudder og div øyenskygger.

  • Like 1
  • Svar 613
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Årets beste kjøp så langt! Låsbar "kakeboks" med timerfunksjon - nå kan jeg ha sjokolade i huset uten at den forsvinner på mystisk vis  https://www.coolstuff.no/Kitchen-Safe  

Jeg har kjøpt meg nye sko:

Posted Images

Skrevet

To marineblå Sweatshirts with crewneck på Ebay. For å kunne bruke på jobb, siden vi ikke har klær mellom vinter og sommer. Nå er jeg lei av å fryse. :aww:

Skrevet

Maling(masse maling), malepensler, maleruller, engangsinnlegg for rullebrett, slipemaskin, maskeringsteip, sparkel, sparkelskje og helt sikkert noe mer opppussinggreier som jeg har glemt i farta :lol:

Skrevet

Pen veske! Liker veskene på H&M jeg,billige og gode! Selv om jeg det siste året har røket 3stk :fear: Men det er min feil som har alt for mye stæsj oppi :icon_redface:

Ja, jeg liker den jeg, den har masse plass til alt jeg "må" ha med meg ;) Så får vi håpe den holder en stund.. hehe

Skrevet

Her handles det særdeles lite som ikke er matvarer, så siste innkjøp var disse:

298923.jpg

Råkule coasters (drikkebrikker?) fra ebay, 11 dollar og gratis frakt :sleep:

  • Like 1
Skrevet

Nexus nettbrett.

Clinique mascara.

Hth dusjsåpe, den lukter så utrolig godt, den grønne.

Bergans fleecejakke, tykkere enn andre fleecejakker, kjempe deilig nå :)

Skrevet

Jeg kjøper i grunn bare matvarer til to og firbeinte... Ikke veldig spennende. Siste handletur inkluderte 10 meter tarmer. Til pølser: Så i morgen henges 4 kg spekepølser opp i stabburet - det er litt mer spennende...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...