Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Der kom nummer syv, som eneste sorte i hurven av røde.

Usikker på om hun nå er ferdig. Tror det.

Oi så spesiellt med så mange røde med tric/svart mamma.

Gratulerer med alle 7 så langt. Håper det går bra med mamma Jippi :)

  • Svar 487
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Without further ado. De fleste vet vel at Jippi skal ha valper. Men med hvem? Se her, så får dere svar:

Vi ble ikke vekket til skrik og hyling (som jeg trodde), men følgende setning i dag: "Mammaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Kamar henger fast i tissen til Jippi!" Og det gjorde han jammen. I rundt 15 min. Hu

Da tror jeg vi er ferdige. Resultatet ble som Magnus spådde, 7 valper! 3 røde tisper, 3 røde hannhunder, 1 sort hannhund.

Skrevet

Da tror jeg vi er ferdige. Resultatet ble som Magnus spådde, 7 valper!

3 røde tisper, 3 røde hannhunder, 1 sort hannhund.

65024_10151699227107693_609451187_n.jpg

Herlighet for en nydelig valpekasse :) Så fin! Fine valper og Jippi også selvfølgelig :heart:

Skrevet

Aww! Gratulerer så mye! Hvordan går det med minsten? Spiser hun? Kan jeg få en? Enn Jippi? Har hun det bra? Sikkert veldig sliten stakkar. 7 stykker da du, for et lite eventyr med de syv små dverger. :heart::)

(Satser på at den lille setningen inni der plukkes opp litt sånn underbevisst)

  • Like 6
Skrevet

Så herlig :-D Nå fortjener både Jippi og eier en hvil tror jeg! 7 herlige valper på en liten hund er ikke dårlig :-)

Og den valpekassen din er bare WOW!

Skrevet

Da tror jeg vi er ferdige. Resultatet ble som Magnus spådde, 7 valper!

3 røde tisper, 3 røde hannhunder, 1 sort hannhund.

65024_10151699227107693_609451187_n.jpg

Gratulerer med 7 små herlige valper :wub: Så må jeg bare kommentere valpekassa de WOW :D

Skrevet

Gratulerer med fint kull :) Håper alt står bra til med Jippi og de små :)
(Troooor jeg må smiske meg til et stopp på Hadeland på vei hjem etter jul, altså :innocent: )

Skrevet

Gratulerer med de 7 små :ahappy: Og veldig stilig valpekasse!

Kanskje du må begynne å låne ut Magnus til folk med drektige tisper? Hvorfor ta UL og røntgen, liksom? :lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...