Gå til innhold
Hundesonen.no

Paradise Hotel 2013


Kaja
 Share

Recommended Posts

  • Svar 442
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg fatter det bare ikke, hva er så morsomt med det?? Det er jo bare tragisk.

Jeg ser på Skjønner ikke hvorfor folk må inn i tråden når de ikke engang takler navnet på programmet altså...

Posted Images

"Æææææ, sånn greie, sånn lytteting, for lungene kanskje?"


Jeg flira litt da ja.

Helt greit at Tina er tilbake, om det kan by på litt mer action. Og Isabell, vel, det hadde ikke vært vondt i hverken ører eller øyne om hun røyk.

Det er kjipt det er lenge til mandag, for det later til å bli litt mer krangel :-D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Blir så sur om Kristian kommer inn igjen, nå er det nok synes jeg. Denne sesongen har dreid seg så mye om ham, og forrige sesong også forsåvidt. Nå har han fått sine sjanser til å vinne, flere fortjener han ikke, den klysa.

Jeg så ikke på forrige sesong, visste faktisk ikke at han var med i fjor før i går :P

Men jeg synes det er morsomt å høre han diskutere, jeg vet ikke hvorfor, tror det har noe med dialekta å gjøre. Og hvor bestemt han er på absolutt alt :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg husker han faktisk ikke spesielt mye fra forrige sesong jeg.

Jeg husker at han gang på gang sa at han hadde såå god kontoll og alle deltakerne i sin hule hånd, også røyk han sånn 3 ganger :lol: Og hver gang han kom inn igjen trodde han han sjefa over alle :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Forlover Tina og Kristian Rene seg INNE på hotellet? :| Gah, jeg håpet han ikke kom inn igjen...

Mulig de forlovet seg uten at det blir vist på tv.

Eller så frir han under finalen :lol: :lol:

" Han Kristian Renè lurer på om Tina vil bli min kommende kone!!" :lol:

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Alt med smittingen:

Tina er jo smittebæreren.. hun smitter Isabell som smitter Charlotta, Charlotta smitter Pia. Disse må så bli enige om èn til å smitte, det blir Lauretta. På en utflukt får de èn vaksine som de må bestemme selv hvem som skal få for å bli frisk, Lauretta blir den som må bestemme(står mellom Charlotta og Pia). Hun velger Pia, og dermed er hun fredet. En doktor og en sykepleier skal utnevnes blant guttene, Sander blir doktor, Glenn blir sykepleier. Disse får under pandoras oppdrag med å gi vaksine til enda en av de smittede, Isabell får vaksinen og er nå frisk.

Så da er det Charlotta, Lauretta og Tina igjen som har pest.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Er hun ikke i den alderen? Jeg har noe liknende problemer selv, også 5 mnd. Bjeffet plutselig på en dame på bussholdeplassen i dag, uvisst av hvilken grunn. Heldigvis bare sosial bjeffing, som han gjør når han vil noe, men hun ble dessverre ukomfortabel, så måtte fortelle henne at det var vennlig kommunikasjon for å få oppmerksomhet, ikke noen trussel eller advarsel. De høres veldig annerledes ut og serveres mot "inntrengere" på "eget territorium". Kanskje sammenlignbart med hva din gjør? Fordi min er avlet for å vokte, så belønner jeg ham for å være flink gutt og gjøre jobben sin tilfredsstillende når han serverer advarselbjeff på fremmede "inntrengere". Hadde han truet og ikke latt seg avlede hadde jeg kjøpt profesjonell hjelp, men foreløpig er han tilfreds med å få respons på varselet og tar min vurdering av situasjonen som god fisk.  Kjenner du til begrepet sladretrening? 
    • Det er vanskelig å si uten å se hunden. Går dere på noe valpekurs? Isåfall er det et godt sted å spørre. Jeg tenker også at det er veldig viktig med god sosialisering med trygge hunder og folk, og på trygg avstand til "skumle" ting i ulike miljøer generelt, så ikke alt ukjent blir skummelt.
    • Hei! Har en 5 mnd gammel bc valp som knurrer og bjeffer på ting som kommer på avstand, samme om det er kjentsfolk eller fremmede.. hun syntes det er greit når de kommer nærme nok, da vil hun mer enn gjerne hilse og er fornøyd.   idag når faren min kom inn med caps knurret hun og bjeffet her inne, noe hun aldri har gjort før.. noe jeg bør gjøre for å forebygge? hun er dog lett å avbryte enkelte ganger, men mååå liksom bjeffe.. takk for alle svar
    • Jeg kaster lange blikk på Arrak sine jakker. Har brukt en 100-kroners Didriksons jakke fra Finn denne våren, og bra er det, for den har fått juling. Nå som hopping og biting og riving i klær ser ut til å være en ting i fortiden i nær fremtid.. Noen erfaringer med de?   Edit: advarer også mot Hööks sin jakke. Baklomma har rette kanter og er for smal. Lite plass og ting faller ut. Helt ok budsjettjakke, men har en råd til bedre, kjøp bedre. 
    • Henger meg på pinewood! Jeg har hatt herre/unisex vest og den passet meg godt i bredde. Ble dessverre litt for lang eneste så var uheldig å ødela glidelåsen og sømmen på en lomme i ett fall. Foreløpig eneste minuset med den er at den blir litt tung om man er ute i heftig regn.  Fikk sommerversjonen til pinewood i erstatning fra widforss og den bruker jeg hele tiden. Store gode lommer som rommer masse! ikke opplevd å miste noe utav, og i konkurranse setting så skal det ganske mye til for at leker ligger synlig for dommer også. Så sånn teknisk disk som det skal det godt gjøres at skjer også.    Har også en IQ Dogsport multifunctional jakke jeg bruker på vinteren og jeg elsker den!! Liker spesielt godt at det er linere til lommene så man kan vaske dem ofte om man bruker litt grisete godbiter. Ikke fult så dyp lomme bak som pinewood, men ok nok. 😊    Har også en eldre CRW vest fra hooks og den er jeg ikke så fan av. For små lommer og for lett å miste ting utav. Fordelen er stofftypen som ikke tar til seg så mye vann i regnvær. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...