Gå til innhold
Hundesonen.no

Furry Paws - hundeoppdrett- og treningsspill


Recommended Posts

  • Svar 4.8k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, eller du kan evnt. få mamman din hekta på spillet...Herrefred, moren min tar helt av, ringer meg stadig vekk, her om dagen kom hun for sent på jobb. Fått et kull, jo!

Skal jeg lage en sonenguild der?

Vi er sjette største guilden der nå.

Posted Images

Skrevet

Fikk endelig tak i en fin gjeng amerikanske cocker tisper. Mye dårlig avl, men bra HH. Et greit utgangspunkt i startfasen av rasen

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Skrevet

Jeg har 4 tervkull, 4 mallekull og 3 groenendael-kull nå. 1 av groenendaelkullene er 24 HH, Tone S :P

God kvalitet på alle kullene :)

Ang. det, så driver folk og legger inn bud på 2-5 tusen kroner. Jeg selger ikke for så lite, jeg. Er det sært? De er jo verdt mer selv om pet home sale price ikke er høyere, liksom.

Skrevet

Jeg har 4 tervkull, 4 mallekull og 3 groenendael-kull nå. 1 av groenendaelkullene er 24 HH, Tone S :P

God kvalitet på alle kullene :)

Ang. det, så driver folk og legger inn bud på 2-5 tusen kroner. Jeg selger ikke for så lite, jeg. Er det sært? De er jo verdt mer selv om pet home sale price ikke er høyere, liksom.

Får bud på slikt jeg også. Jeg godtar ikke så lave bud, ikke sjangs :P

var budet mitt nok, eller vil du ha mer?

Har to whippet kull:

dag 100 parring. 24 HH, lala 4x stm:

http://www.furry-paws.com/litter/view/420181

http://www.furry-paws.com/litter/view/420182

Skrevet

Får bud på slikt jeg også. Jeg godtar ikke så lave bud, ikke sjangs :P

var budet mitt nok, eller vil du ha mer?

Nei, jeg syns jo det blir for teit å by mindre for kvalitetsvalper enn man må gi for butikk-kjøpte valper, så jeg godtar de ikke jeg heller.

Og ja, budet ditt var nok, I accepted the offer ;)

Skrevet

Aff.. Hadde helt glemt furry paws, fordi jeg veldig sjeldent bruker macen for tiden.. Begynte igjen i dag og alle hundene bortsett fra 4 var pensjonert.. :( Jaja, here we go again!

Skrevet

Whippet valp tilsalgs. Han er ute av kullet altså. Har 23HH og 4x Excellent. Han har 4xstm boost. Mutip. hans er 1.212.
250k på public sale, men selges billigere til soniser :)

Skrevet

Ja det er meg /skal sjekke nå :-)

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 4

Takk :ahappy:

Men jeg er ikke stødig på fargene, fy f... for noen stygge valper :lol::lol: Ser ut som de er rullet i gjørme :lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...