Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 184
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nå drar vi! Kryss fingre og tær og poter og ører (de som har lange nok)!

Si ifra hvis du trenger skyss.. Henter deg jeg Sent from my GT-I9100

Muligens hun er på feil antibiotika, og derfor er blitt så klein? For den skulle definitivt tatt knekken på det verste etter 6 dager. Jeg tenker ikke kreft, men feil antibiotika, så det burde dyrkes v

Skrevet

Fyda hadde masse kreft i lungene sine. Hjertet var veldig forstørret fordi det har jobbet så hardt for å kompensere.

Hun fikk slippe fort etter jeg så røntgenbildene.

Nå har jeg grått klærne mine våte av å skrive noen siste ord om henne. Jeg er helt forbanna knust. :icon_cry:

Skrevet
Fyda hadde masse kreft i lungene sine. Hjertet var veldig forstørret fordi det har jobbet så hardt for å kompensere.

Hun fikk slippe fort etter jeg så røntgenbildene.

Nå har jeg grått klærne mine våte av å skrive noen siste ord om henne. Jeg er helt forbanna knust. :icon_cry:

:hug:

Sent from my GT-I9100

Skrevet

Åh, kjære Mari. Så forbanna urettferdig verden er noen ganger. Dette var så fullstendig ufortjent, jeg er utrolig lei meg på deres vegne. Tapre, fine Fyda som har vært så utrolig heldig med dere som eiere. Mine varmeste tanker går til dere nå :(:console:

Skrevet

Kjære vene.. Nå sitter jeg med tårer på jobben. Fineste Fyda og fineste beskrivelsene du legger ut av henne, Mari. Man føler man kjenner dere alle, så dette var trist. Kondolerer så mye :(

Skrevet

Å, Mari! Jeg har aldri møtt noen av dere, men har liksom hatt dere som tvillingskjeler på andre siden av veien, og sitter nå på kontoret mitt og gråter for dere begge, men mest for deg som må bli igjen uten henne. :console:

Aiko ligger på sofaen og aner fred og ingen fare. Hun kommer til å bli våt i nakken sin nå.

Skrevet

Takk for at dere gråter. Det er godt å vite at sånne som dere finnes. Dere gråter fordi dere elsker hundene dere like høyt som meg.

:heart:

Skrevet

Ord blir bare fattige. Det er så himla urettferdig. Så vondt å lese.

Firfotingene her ser dumt på meg og lurer på hva jeg griner for. :cry:

Masse tanker til deg og dine Mari. :hug:

Skrevet

:console:

Sitter på jobb og tørker tårer og håper ingen kommer inn for å snakke med meg. Ord blir fattige når slikt skjer.

Bare litt over en time til jeg skal hjem og gi min Lady en god klem.

Stor klem og masse medfølelse til deg og dine Mari.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...