Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 184
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nå drar vi! Kryss fingre og tær og poter og ører (de som har lange nok)!

Si ifra hvis du trenger skyss.. Henter deg jeg Sent from my GT-I9100

Muligens hun er på feil antibiotika, og derfor er blitt så klein? For den skulle definitivt tatt knekken på det verste etter 6 dager. Jeg tenker ikke kreft, men feil antibiotika, så det burde dyrkes v

Skrevet

Huff. Måtte bære henne i trappa for å tisse. Pusten er fortsatt veldig ille, spesielt etter hun har rørt seg.

Har satt inn babycallen til henne i natt nå, og satt vann rett ved henne så hun slipper å reise seg. Jeg skal sjekke inn til henne gjennom natta også.

Hun er skummelt dårlig. Nå teller jeg bare timer til timen hos vetten.

Skrevet

Hun er absolutt ikke noe bedre. :( Det har vært en lang natt og lite søvn. Jeg bærer henne ikke med ut før vi skal til veterinæren, selv ikke for å tisse. Hun er veldig svak nå synes jeg.

To timer til vi blir hentet.

Skrevet

Jeg er skeptisk til å legge henne i narkose siden det gir dårligere pust og i tillegg er en belastning på et allerede belastet hjerte? Men jeg må stole på veterinæren.

Huffameg. Prøver å ikke tenke så mye, jeg blir bare mer redd.

Om dette går bra kommer normalometeret mitt til å være enda mer FUBAR.

Skrevet

Det finnes flere typer cosylan..min var grønn hvis jeg husker riktig og den fungerte også som slimløsende..

Men kan hende jeg husker feil.. Er en stund siden nå :P

Sent from my GT-I9100

  • Like 1
Skrevet

I følge Felleskatalogen er det bare en Cosylan. Etylmorfin kan også virke respirasjonshemmende, så inntil videre lar vi den stå. :)

  • Like 1
Skrevet

To timer? Om hun er så dårlig ville jeg tatt henne inn sporenstreks? Uff, lykke til! Håper doktorn kan fikse!

Det er da vi har time. Om jeg tar drosje nå risikerer jeg å måtte stå utenfor kontoret og vente til veterinæren er ledig, vi får ikke vente inne pga smittefaren. Å stå utenfor er uaktuelt. Da har hun det bedre på fanget mitt her hjemme.

Blir hentet om en time nå. Hun er stabil, men strever veldig med pusten. :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...