Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

For den som er interessert så starter Crufts 2012 i morgen allerede :) og varer til søndag (tror jeg) :) Så da er det bare å sette seg inn i programmet så kan man se det man vil online.

Alt fra freestyle og agility til utstilling og lydighet! Og noe underholdning underveis :)

Om noen finner direktelink til hvor vi kan se dette online så er det bare å rope ut? Og poste linken her inne :)

http://www.crufts.org.uk/

  • Svar 776
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

neppe potesår, da må det være alvorlig. Etter hva jeg har forstått er denne vettens oppgave å sjekke at "breeds at risk" har god nok helse. Så jeg tipper at det var et typisk bulldog problem; pustinge

Som den løp er slik de skal løpe, de skal holde km etter km etter km i ørken. Klart man "faller" for showfaktor, men denne salukien hadde et klassisk og vakkert bevegelsesmønster. *måtte bare "forsva

Det må dog være forbanna bittert at en ikke har en runner up som kan ta BIR-posisjonen - kanskje skulle sjekken vært foretatt i god tid før gruppa så en kunne kåre en ny BIR, eller at helsesjekken ble

Skrevet

Det blir gøy :D

Youtubekanalen ligger på forsiden deres, så man trenger ikke gå inn på youtube.

De har egen app og: http://www.crufts.org.uk/cruftsapp :D (men det var jo ikke en helt ordentlig app da :P)

Program for gruppene (siden det alltid er mange som spør hvert år :P Se link for tidspunkt (var ikke lagt ut enda) og andre ting som står på programmet)

Dag 1 http://www.crufts.org.uk/whats-on/day1

TBC Group Judging - Utility & Presentation

TBC Group Judging - Toy & Presentation

Dag 2 http://www.crufts.org.uk/whats-on/day2

TBC Gundog Display - Adrian & Caroline Slater (Kipperidge Gundogs)

TBC Group Judging - Gundog & Presentation

Dag 3 http://www.crufts.org.uk/whats-on/day3

TBC Group Judging - Working & Presentation

TBC Group Judging - Pastoral & Presentation

Dag 4 http://www.crufts.org.uk/whats-on/day4

TBC Group Judging - Terrier & Presentation

TBC Group Judging - Hound & Presentation

TBC Interval

TBC Heelwork to Music

TBC Friends for Life

TBC Best in Show and Presentation

21.00 Programme Ends

Skrevet

Noen som vet om de filmer rasebedømmelsene?

Tror ikke det dessverre, har hvert fall ikke vært slik tidligere år?

Og jeg gleder meg! Lengter skikkelig tilbake når jeg var der nede med Hugo, som gjorde det veldig bra med en hund han stilte, og det var veldig stas! Neste år får jeg kanskje dratt ned igjen med lille basenji? :)

  • Like 1
Skrevet

Gleder meg, sitter klistret til fb for resultater og klistra når gruppa går på fredag :D :D

Mange kjente som skal bort å konkurrere, så super spennende! Skulle gjerne tatt en tur for å se på, men det får bli neste år heller ;)

  • Like 1
Skrevet

En puddel - men også en av de hvite (jeez, dårlig på forskjellen på disse) med nydelige bevegelser i stad - like før lhasaen

Skrevet

æsj altså. Jeg fikk ikke sett working group av JW hundene. For da hoppa selvsagt sendingen tilbake til gundogs... blæh :no:

info fra Youtube siden: BOB Bulldog removed from Best in Group by a vet due to health..

Skrevet

æsj altså. Jeg fikk ikke sett working group av JW hundene. For da hoppa selvsagt sendingen tilbake til gundogs... blæh :no:

Hoppet tilbake til gundog? Gundog går jo i morgen??

Skrevet

Hoppet tilbake til gundog? Gundog går jo i morgen??

tror ho mener unghundene

Jepp, mente unghundene som hadde finalen idag. Ikke egentlig "crufts" hunder med kåringen av den årets beste unghund som har kvalifisert seg på andre britiske utstillinger 6-18mnd

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...