Gå til innhold
Hundesonen.no

NYE bilder av medlemmene!


Recommended Posts

Skrevet

Her er jeg i rollen som "sel som blir klubbet i hjel av en geolog-hammer" et jækla øde sted på Svalbard-øen :P

252524_10150269948576416_1140218_n.jpg

  • Svar 250
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Som de fleste andre her inne er jeg og stort sett bak kamera, også hater jeg å bli tatt bilde av så da finnes det ikke så mange av meg. Riktignok et par år gammelt, men jeg ser vel egentlig

KarpeSkrotum: Pft du har ingenting å stille opp med!

Tatt i høst av AnetteH. Det er vel egentlig ganske beskrivende av meg selv. Full av strå etter å ha lekt rundt med hundene i gresset, og med barnelue på hodet. (T-Rex lua mi er kulest i verden, for d

Posted Images

Skrevet

13de: var helt sikker på at du var dame, haha!

Jeg er lesbisk, elsker damer;-D

Har dessverre bare alt for små pupper, LOL

Nei, skulle visst tatt det bildet hvor jeg ikke har barbert meg på et par dager, så ser man det bedre!

Bildene mine ble bare så store, kan man beskjære dem, kanskje? Det er noen her inne som man må trykke på ordet for at det popper opp et lite vindu som bilde skal komme i, i de tilfellene kommer bare et minivindu opp med et sånn symbol på at man skal vente til det kommer/ay det lader opp, men det kommer bare aldri noe hos meg da, noe med innstillingene mine?

Til sist må jeg si at jeg er imponert over kvaliteten til forlkets bilder her, mine ligger jo på steinaldernivå i forhold.

  • Like 1
Skrevet

Det er jo alltid jeg som TAR bilder, så da er det ikke så lett å finne bilder, som er relativt nye, og hvor jeg heller ikke ser ut som et takras - siden jeg nesten ikke har bilder av meg selv. Men jeg tenker dette, fra NKK Rogaland, får duge:

026.jpg

Og fra hundetrening, for litt siden:

moi.jpg

  • Like 5
Skrevet

Som de fleste andre her inne er jeg og stort sett bak kamera, også hater jeg å bli tatt bilde av så da finnes det ikke så mange av meg.

Riktignok et par år gammelt, men jeg ser vel egentlig nøyaktig lik ut... går i den samme anorakken og den samme buksa med hår fra den samme hunden på og.

(herregud... dette har jeg aldri gjort før! Lagt ut bilde av meg selv utenom facebook... :S jeg angrer meg nok snart :lol: )

  • Like 16
Skrevet

Satt modell for en venninne i sommer, og det er vel de nyeste bildene av meg. Veldig godt fornøyd med dem også. Eneste forskjellen er at jeg har litt kortere, kulere hårsveis nå, men samme farge. :)

door_to_eternity_by_eplefe-d54ocrn.jpg

b_w_by_the_mill_by_eplefe-d54og9u.jpg

  • Like 5
Skrevet

Jeej! Bilde av Lola, jo! Helt annerledes enn jeg hadde trodd egentlig. DU har da ingen ting å skjule, Lola :D

Mange søte soniser synes jeg :yes:

  • Like 3
Skrevet

Å herre.. stakkars! Du kunne i det minste ha lagt bildet i en spoiler! :o Sterke scener det der!

:lol:

Kanskje jeg skulle vise litt mer da. Siden Lola er så flink.

303784_10150840314205167_355352628_n.jpg

(herregud... dette har jeg aldri gjort før! Lagt ut bilde av meg selv utenom facebook... :S jeg angrer meg nok snart :lol: )

Klikk og godbit? :P

Skrevet

Jeej! Bilde av Lola, jo! Helt annerledes enn jeg hadde trodd egentlig. DU har da ingen ting å skjule, Lola :D

Mange søte soniser synes jeg :yes:

Hvordan trodde du jeg så ut? Det er alltid morsomt å høre hvordan folk egentlig tror du ser ut :D

:lol:

Kanskje jeg skulle vise litt mer da. Siden Lola er så flink.

*klippe fint bilde*

Klikk og godbit? :P

Holy macarony så flinke vi var i dag da :lol: ut av skapet og greier ^^

  • Like 1
Skrevet

Som de fleste andre her inne er jeg og stort sett bak kamera, også hater jeg å bli tatt bilde av så da finnes det ikke så mange av meg.

Riktignok et par år gammelt, men jeg ser vel egentlig nøyaktig lik ut... går i den samme anorakken og den samme buksa med hår fra den samme hunden på og.

(herregud... dette har jeg aldri gjort før! Lagt ut bilde av meg selv utenom facebook... :S jeg angrer meg nok snart :lol: )

Bra at du også våger deg ut da;-)

Syns det er litt merkelig og grenseoverskridende da.

Likte veldig godt det første bildet, ser ut som om du har en deilig hund også!

Avataren er jo bare den beste av alle også da!

Skrevet

Bra at du også våger deg ut da;-)

Syns det er litt merkelig og grenseoverskridende da.

Likte veldig godt det første bildet, ser ut som om du har en deilig hund også!

Avataren er jo bare den beste av alle også da!

Ja det kjennes litt rart egentlig, det ville vært uaktuelt for meg for et par år siden, men nå er det ikke så farlig. Har jo møtt endel av folkene her inne og, så jeg er uansett ikke helt anonym lenger.

(Men det ble som jeg spådde, nå angrer jeg meg litt merker jeg :P )

Casper er verdens beste skal jeg si deg :wub: han vil bare være nær han, hele tiden. Så han sitter slik ofte :-)

Skrevet

Hvordan trodde du jeg så ut? Det er alltid morsomt å høre hvordan folk egentlig tror du ser ut :D

Jeg trodde, og tror egentlig fremdeles at du ser ut som avataren din. :lol:

Og før du fikk den så du ut som Cruella. :aww:

De tre nyeste:

409682_10151132643761399_2142925716_n.jpg

( :heart: )

580394_10151253585336399_420670412_n.jpg

45323_10151337905556399_91406639_n.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...