Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Det er en stund siden sist, så da tenkte jeg at kanskje noen hadde lyst å se noen bilder herifra? Jeg har valgt noen fra i høst. Håper dere liker dem :)

Her er vi på stranda med Lofot fjellene i bakgrunnen

eng1.jpg

Det er en fantastisk strand, og veldig stor! Den er like lang andre vei.

eng26.jpg

Fine Chanti

eng9.jpg

Nitro i solnedgang

eng18.jpg

Fine hundene! <3

eng11.jpg

Nitro har funnet ut av Chanti har pinne! Åh nei.. tenker Chanti

okt9.jpg

Angriiip!

okt11.jpg

okt13.jpg

Tror ikke han vant den pinnen, så da fant han seg sin egen. Stoltingen :P

okt1.jpg

Chanti

okt16.jpg

Nitro

okt15.jpg

sveden1.jpg

okt37.jpg

okt39.jpg

De er bra fine! <3 Er så glade i dem.

Sånn, det får holde :P

Skrevet

Tusen takk for trivelige kommentarer :) Vi er veldig heldige som har så mange flotte strender å velge i. Har vel 6-7 forskjellige man kan dra til i kommunen, og 2 faste strender vi pleier å dra til. Og det beste av alt, vi er helt alene! :D Så her er det bare å komme til de som vil :D Plass nok er det hihi.

Skrevet

Gutta og jeg kommer kjørende oppover så fort det blir vår tror jeg.... Kan vi få låne en av de flotte strendene?????

Nydelige hunder også så klart ,men Nitro som praktfull favoritt :wub: :wub:

  • Like 1
Skrevet

:wub: Så nydelige hunder og nydelig plass!

Hvorfor i alle dager flytter vi sørover... jeg savner Nordnorsk natur :( blir ikke helt det samme med skog, skog og mer skog... :P

  • Like 1
Skrevet

:wub: Så nydelige hunder og nydelig plass!

Hvorfor i alle dager flytter vi sørover... jeg savner Nordnorsk natur :( blir ikke helt det samme med skog, skog og mer skog... :P

Ja hvorfor? Hehe, neida, har man andre interesser enn fjell og hav så skjønner jeg jo at folk flytter ;)

Gutta og jeg kommer kjørende oppover så fort det blir vår tror jeg.... Kan vi få låne en av de flotte strendene?????

Nydelige hunder også så klart ,men Nitro som praktfull favoritt :wub: :wub:

Ja bare kom! Er nok strand til dere også :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...