Gå til innhold
Hundesonen.no

Gjett blandingen!


Mud
 Share

Recommended Posts

Oj, her har jeg gått glipp av mange svar :shocked:

schäfer? ser det ikke, men det er en populær stor rase :P

Husky?

Shit zu og/eller pumi ?

Nope :P

Border collie

Labrador

Haha, bare gjetter vanlige raser som er i blandinger.

Border Collie er rett!

Collie! :P

Nope :P

Bichon

Cairn

Border Collie

?
?

Hint: En gruppe 7 hund og en gruppe 8 hund

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 885
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niks, dessverre Japansk spisshund og dachs var de siste to rasene (så ikke helt at vi nærmet oss noe )

Gjett blandingen

Ser mer springer spaniel ut enn engelsk setter, både i form og farge/tegninger

Posted Images

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Jeg har gordon setter setter som «hveser» i alt av kortseler om hun drar i båndet. Pga festepunktet er så langt framme/ spisst brystbein.   Eneste som hjalp her var trekksele,sydd på mål (Piap Design) de fra butikk vi prøvde hjalp ikke på problemet.     
    • Det er et råd som gjelder de fleste helsesituasjoner med hund. Så lenge de spiser og drikker normalt og virker ellers frisk så følger man med. Og ringer dyrlegen hvis det endrer seg.  Spør du på nett vil du få ulike råd, men folk flest har ikke kompetanse til å gjøre vurderinger av en helsesituasjon basert på en enkel beskrivelse. Er du usikker er det best å høre på en dyrlege du stoler på eller som noen kan anbefale. 
    • Det er ikke så vanlig med den fargen på utflod. Men selv to dyrleger sier forskjelloge. Oppdretter sa ring og hør med dyrlegen. Har du ikke svar på spm la vær å svare rett og slett
    • Hvis du ikke har erfaring med paring fra før, kanskje hør med din egen oppdretter? Så lenge hunden er frisk nok så er det vel uansett ikke så mye å gjøre utover å se an.
    • Hei.  Vi parret tispa vår for ca 14 dager siden hun har de siste dagene hatt mørk/brun aktig utflod. Er det noen som har vært borti dette før?  Har snakket med dyrlegen og fikk beskjed om at så lenge hun var seg selv, spiste, drikker ikke oppkast/diare så skulle vi det ann. Lukter ikke noe av det som kommer ut hun har heller ikke feber den er 37.6.  Blir så usikker har snakket med to forskjellige Dyreklinikk i ettermiddag den ene sa det kunne være en abort men den andre sa da skulle det ikke vært noe blod. Så ble litt forvirra 🙄
×
×
  • Opprett ny...