Gå til innhold
Hundesonen.no

Et Foto I Timen (1. i mnd)


Recommended Posts

  • Svar 489
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eller en HOT en

Husk EFIT i morgen da Skal prøve å være med, selv om jeg ikke tror det blir så spennende....

Husk EFIT i morgen, folkens! 1. mai har vel bortimot alle fri, så da kan man ikke skylde på at man har kjedelig skole-/arbeidsdag heller.

Skrevet

Jeg burde ha vært med, siden jeg stod opp 03.30 og har vært på farten. Meeen, det glemte jeg jo. Var zoombie fram til kl var 12.
Får slenge meg med neste måned :)

Skrevet

Gjett hvem som glemte..? :cry:

(Men dagen har sugd hardt generelt til nå uansett, med få unntak, så kanskje like greit)

Skrevet

Hadde en veldig lite spennende dag med sofasliting. Tenkte å være med neste gang, men pga tidsforskjell og flytur over flere tidssoner blir det bare tull. Og mesteparten av tiden er jeg på et fly, så blir nok ikke veldig spennende det heller :lol:

Skrevet

Hvaaaaa!! :lol:

Blir jo bare tull med tidssoner og alt sånt. Men kan ta noen bilder av flyet, flyplassen, ut av flyet osv osv for din skyld :lol: 20 bilder av fly, flyplasser, flymat, flyutsikt, osv :P

Skrevet

Blir jo bare tull med tidssoner og alt sånt. Men kan ta noen bilder av flyet, flyplassen, ut av flyet osv osv for din skyld :lol: 20 bilder av fly, flyplasser, flymat, flyutsikt, osv :P

Now we're talking 8) *flir* :P ikke glem piloter og flyvertinner! :P

Skrevet

Jeg var med for første gang. Og dagen gikk veldig fort når man skulle huske å ta bilder HELE tiden. Og jeg syes det er slitsomt å legge ut bilder på sonen, men fikk det nå til uten å bli lei... Er det noen enklere måte enn å legge ut et og et fra Photobucket? Et sted der man kan velge flere bilder og legge ut på en gang kanskje?

Skrevet

Jeg var med for første gang. Og dagen gikk veldig fort når man skulle huske å ta bilder HELE tiden. Og jeg syes det er slitsomt å legge ut bilder på sonen, men fikk det nå til uten å bli lei... Er det noen enklere måte enn å legge ut et og et fra Photobucket? Et sted der man kan velge flere bilder og legge ut på en gang kanskje?

Jeg har gmail og bruker Picasa Web :)
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Er det SÅ lett for dem å bytte ut en kjøper da? Som de forhåpentligvis har hatt et par møter med, snakket med og "godkjent"?   De kan faktisk heller ikke bare trekke kjøpet der og da, isåfall kan du anmelde dem for svindel. I motsetning til en del andre lovbrudd i "hundebransjen" mistenker jeg at det også vil bli tatt mer på alvor siden det er et økonomisk lovbrudd og ikke dyrevelferdsmessig.
    • Beklager først innlegg, trolig en hang up. Ja vet det er avtalebrudd, men oppdrettere har mye makt. Har selv vært ute for det selv. Og kjøpte valp derfra. Prisen sto der, og jeg bare nevnte at det var en høyere pris en retrieverklubben hadde. Fikk da beskjed om at ho hadde masse på venteliste så jeg fikk betale eller miste valpen... 
    • Har ikke vært borti det selv personlig, men har hørt om andre som har det; og som da har betalt 'ekstra'. Dette har vært blandingsrase i tillegg.   Men som Simira skriver, avtalebrudd ja.
    • Det er avtalebrudd. Jeg har aldri hørt om eller vært borti det, men hvis de har annonsert en "vare" til en pris så er de forpliktet til den prisen hvis de har inngått en avtale med kjøper uten at noe annet er nevnt.  Hvis de FØR avtale om kjøp sier at annonsen bare er veiledende og valpen koster så mye mer så er det noe annet.  Jeg ville uansett tenkt meg grundig om før jeg evt. kjøpte av en slik oppdretter.
    • Jeg har opplevd det selv, nær familie har opplevd det, og mange jeg kjenner.    De er interessert i et kull, setter seg på valpeliste, blir godkjent som valpekjøpere, møter oppdretter. Oppdretter kyder av kjøper,og forteller at det er akkurat slike kjøpere hen er ute etter, og er veldig nøye med hvem hen selger til. Så skal valpen hentes, penger overleveres- og da har prisen vært en annen en det som sto i annonsen.  Oppdretters unnskyldninger er: Det er veldig gode valper Alle andre tar de prisene Raseannonsen er bare veiledende De har så mange på liste at de velger de som betaler mest   Og hvis en setter spørsmåltegn med det så: Ja hvis du ikke gidder å betale så mye så har jeg mange andre i kø Disse linjene selges ikke til hvilken som helst pris har du  et problem med det så er du ikke rett kjøper..   Har dere vært borti dette? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...