Gå til innhold
Hundesonen.no

X-Factor!


Victoria

Recommended Posts

Skrevet

Må ærlig innrømme at henne har jeg ikke lagt merke til en gang.. (Har sett på nesten hver gang) Så da er det helt greit for meg også :lol:

  • Svar 220
  • Created
  • Siste svar
Skrevet
Idag òg :P

Vet ikke helt om jeg liker hun Lise. Veldig flink til å synge absolutt, men ja..

*Jeg heier på at de går ut :)*

Oho,, nå er det pusekatt Tommy på.. Ikke noen tiger akkurat han..

Skrevet
Jonson sisters var dårlige idag!.

Helt enig. Syns de var bra på korigrafi (eller hvordan det staves) men stemmen deiras ble preget av det.

Idag òg :)

Vet ikke helt om jeg liker hun Lise. Veldig flink til å synge absolutt, men ja..

Ja, det er hun. Men totalt feil låtvalg.

Skrevet
*Jeg heier på at de går ut :) *

Oho,, nå er det pusekatt Tommy på.. Ikke noen tiger akkurat han..

Nei, Rikke må ut først. Skulle ønske det gikk ann å stemme på de man ville ha ut!

Skrevet
WOW - Pernille var flink idag, dog litt smånervøs på de høye tonene høres det ut som. Men det er jo forståelig nok.

Njaa, syns ikke det var så bra idag..Bedre de andre gangene.

Så ut som om hun ble snurt når Mira sa hun burde gøtse mer :P

N¨å kommer help, det liker vi :)

Skrevet

fy .... jeg syns domerene er så utrolig partiske, er jo konkuranse dem imellom om å få frem SINE deltagere.

tommy å Pernille er de beste

usshh nå må rikke snart gå ut syns jeg

Skrevet

Syns Rikke var flink i dag jeg.. I motsetning til the Johnson Sisters og No Name No Fame, da fikk jeg skikkelig flashback til sist singstar-kveld i stua her, og det er ikke positivt.. Og jeg er skuffa over Shackles, som klarer å ta i skikkelig på refrenget sånn at låta blir kjedelig og flat, de er jo vanligvis gode..

Men det burde være No name no fame-gutta som drar hjem i dag altså, klare å herpe Help på den måten der, det er nesten straffbart, det :)

Skrevet
Syns Rikke var flink i dag jeg.. I motsetning til the Johnson Sisters og No Name No Fame, da fikk jeg skikkelig flashback til sist singstar-kveld i stua her, og det er ikke positivt.. Og jeg er skuffa over Shackles, som klarer å ta i skikkelig på refrenget sånn at låta blir kjedelig og flat, de er jo vanligvis gode..

Men det burde være No name no fame-gutta som drar hjem i dag altså, klare å herpe Help på den måten der, det er nesten straffbart, det :)

Enig i alt egentlig. Men jeg klarer virkelig ikke Rikke desverre. Ett eller annet med måten hun er på som , ja grøss. Hun fortjener kanskje ikke gå hjem, men jeg håååper :P

Skrevet

Jeg synes egentlig ingen av dem er noe særlig bra jeg :) Pernille er liksom helt ok, men ellers synes jeg at disse norske sangprogrammene har sunket skikkelig i kvalitet...

Skrevet
Jonson sisters var dårlige idag!.

Helt enig. Syns de var bra på korigrafi (eller hvordan det staves) men stemmen deiras ble preget av det.

Enig med dere.

Synes han indertrønderen og hun lille, blonde med Aerosmithlåta var flinke.

Skrevet

Jeg er Beatles blodfan... og det var IKKE kult at de sang Help! :) Men ut gikk de.. og han Chand (?), han er litt søt og liten. Men jeg vil ikke at han skal vinne i grunn.

Skrevet
Syns Rikke var flink i dag jeg.. I motsetning til the Johnson Sisters og No Name No Fame, da fikk jeg skikkelig flashback til sist singstar-kveld i stua her, og det er ikke positivt.. Og jeg er skuffa over Shackles, som klarer å ta i skikkelig på refrenget sånn at låta blir kjedelig og flat, de er jo vanligvis gode..

Men det burde være No name no fame-gutta som drar hjem i dag altså, klare å herpe Help på den måten der, det er nesten straffbart, det :P

Helt enig, bortsett fra det at Shackles vanligvis er gode. Bedre enn i dag - helt klart, men de har aldri vært spesielt gode i mine ører.

Mangler det en "ikke" der, mellom "som" og "klarer" ? :)

Enig i alt egentlig. Men jeg klarer virkelig ikke Rikke desverre. Ett eller annet med måten hun er på som , ja grøss. Hun fortjener kanskje ikke gå hjem, men jeg håååper :)

Enig, bortsett fra at jeg ville ha ut No Name - No Fame først.

Skrevet
Mangler det en "ikke" der, mellom "som" og "klarer" ? :P

Jepp, det gjør visst det.. Refrenget på den sangen skal jo egentlig være kraftfullt, og de pingler og safer.. De burde ikke det, syns jeg.. :)

Skrevet

Liker fortsatt Gabrielle jeg, også likte jeg veldig godt Lise i går (er det ikke det hun heter hun som sang Bjørn Eidsvoll sangen?)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Vi har hittil foret vår valp på 13 uker med fire måltider om dagen og har planer om å gå ned til tre måltider om dagen. Ved fire måltider ga vi frokost ca 07-07.30, lunsj 12, middag 16 og kveldsmat 19.30.  hvilke tidspunkter forer dere valpene deres og hva har fungert for dere?
    • Hei @Betan, min erfaring strekker seg fra 2002 da jeg fikk min første bull-hund. Min første ambull ble født i 2007 og jeg har hatt mange verv i det norske raseklubbens styre, nå sitter jeg i den svenske klubbens styre. Jeg har som oftest hunder i par og jeg er utdannet innefor atferd men også jobbet som hundetrener i mange år. Nå for tiden konkurerer jeg med min ambull-tispe. Vi er i kl 3 i RL f.eks og har flere sporprøver bak oss, tatt i Sverige. Så erfaringen strekker seg fra egne hunder til mange av norges og sveriges ambuller. Holder det?
    • Med denne innstillingen kommer du til å få mange overraskelser i hundeholdet ditt i årene som kommer:) 
    • Tenker at du først og fremst må stikke fingeren i jorda å innse hva slags gener valpen din har. Alle disse tre rasene har grunnleggende mye jaktinstinkt. Alt beror seg ikke på at du er flink til å trene hunden din i valpestadiet. Om du har valp etter foreldredyr/linjer med mye stress og lite impulskontroll har du mildt sagt en jobb foran deg Jeg hadde aldri, ALDRI stolt på min amerikanske bulldog alene rundt små dyr eller katter. Det ville høyst sannsynlig blitt blodbad. Ikke fordi han var slem, ond eller dårlig trent. Men fordi han hadde ett voldsomt jaktinstinkt. Jo før du innser at det mest sannsynlig kan være tilfelle med din hund og, dess bedre er det. Tilrettelegg for minimalt med triggere for hunden din og å holde dyra skilt når du ikke hjemme eller kan følge godt med på interaksjonen mellom dem er mitt beste tips til deg. Pluss, trene på impulskontroll og konsentrasjon. Atferden på hunden din kommer garantert til å forandre seg når den går igjennom de forskjellige kjønnsmodningsfasene - kanskje spesielt dersom du har hannhund.  Fortsett å trene gjennom hele livet til hunden din så minimerer du sjansen for at noe går galt. 
    • Jeg meldte en bekymring til mattilsynet i sommer. Hadde masse bevis på at dyrene ikke hadde det bra, hadde samtaler på telefon, SMS, mailkorrespondanse med saksbehandler fra Mattilsynet, pluss jeg lagde egen googledisk-folder med bilder og videoer av forholdene som hun/de fra Mattilsynet hadde fri tilgang til. Jeg vet også at Mattilsynet var der i hvert fall en gang på befaring. Det endte i at eieren fortsatt har dyrene, noe jeg syntes er heeelt hårreisende.  Hundene hadde tak over hodet, tilgang til mat og vann - så da var det ikke skjellig grunn til omplassering. På tross av at de konstant sto ute, sloss så blodet sprutet og ikke ble møkka for... Nå har jeg flytta, men da jeg fortsatt bodde i området stod det to voksne pluss fire/fem valper i samme hundegård. Alle utenom den ene var forholdsvis store driv- og jakthunder på rundt 25/30 kilo. Tror også at Mattilsynet har sykt mye å gjøre, med lite ressurser til å gjennomføre alt, at de kun har mulighet til å befare bekymringer der dyr er døende eller har veldig, veldig kummerlige livsforhold. Det du beskriver er selvfølgelig helt ******, men trolig ikke nok til at Mattilsynet kommer til gjøre noe.. Dessverre.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...