Gå til innhold
Hundesonen.no

Billig tørket hundesnacks


Marthe

Recommended Posts

  • Svar 307
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Jeg har bestilt fra www.dogsnacks.no, fantastiske haler, leverbiter og storfemuskel, kvalitet til en fornuftig pris. Videre er dette ren snacks og med en kvalitet jeg ikke har sett tidligere. Leverbitene er de beste jeg har sett, de smuler ikke og er av passelig størrelse som godbit under trening.

Så oppfordringen er; ta en kikk på www.dogsnacks.no Jeg skal prøve tørket lammehjerte

Skrevet

Pokker, folkens, dere må ikke linke slike steder :blink: Nå har jeg helt plutselig bestilt snacks for over 200 kroner jo :getlost::getlost::whistle:

Skrevet
Pokker, folkens, dere må ikke linke slike steder :blink: Nå har jeg helt plutselig bestilt snacks for over 200 kroner jo :getlost::getlost::whistle:

bestilte abonemang her eg. da ble de enda billigere. Kjempe goe godbiter som var bitte små, hunden ble faktisk ikke lei.men kunne vert litt større poser. Men veldig bra ordning med det abonemangsgreiene

Skrevet

Der fikk jeg snackset i posten, nå kosa gamlingen seg. Det er første gang jeg har sett at frakt og postgebyret var høyere enn det jeg betalte, 39 kr kostet, og 50 kr i frimerker på pakken.

LD

Skrevet

Takk for tips!

Jeg sendte linken til mamma tidligere i dag, og det gikk ikke lange tiden før jeg fikk melding om at hun hadde handlet for 550,- + frakt. :)

Selv bestilte jeg 10 griseører, 10 grisehaler og 3 kyllingnakker i går. :aww:

Skrevet

Ble fem haler, fem ører, noe levergreier og tyve kyllingnakker (alt prøvd dem før, men var så billig :blink: ) på meg. Kom på litt 180 kr, var veldig billig!

Skrevet
Hm..fin butikk, men med porto blir dette faktisk dyrere enn det jeg pleier å betale :lol:

Bare å bestille masse på en gang så gjevner det seg ut :blink:

Eller gå sammen flere og bestille?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...