Gå til innhold
Hundesonen.no

Amira i senkveld/Norske Talenter


borderen

Recommended Posts

Skrevet

Ikveld skal Amira (og jeg) være med i noen sekunders innslag i "Senkveld" på TV2. Amira var veldig sliten når innspillingen først ble gjort, så det ser ikke akurat bra ut, men det er jo litt morsomt da... ^_^

  • Svar 94
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Så morsomt! Dette ramla jeg akkurat over på TV! Så flink hun er! Kunne ikke merke at hun var sliten, bare kjempesøt!

Skrevet

haha, jeg fikk også bakoversveis.. :lol: Jeg utbrøt (små ropte) "ååh, der er Amira fra sonen!" .. De jeg var med spurte om jeg kjente deg, men måtte inrømme at vi bare var på samme nettforum :P:P

Skrevet

Oi.. Det skulle jeg ha sett :P -... kommer det i reprise kanskje :P ?? Noen som vet :rolleyes: ?? Og forresten mens jeg er i gang.. Så er det noen som vet om det går ann å se sist episode på hundeskolen noen sted? Var jo agility og alt, og jeg fikk ikke sett det :lol: .. :P

Guest Gråtass
Skrevet
Senkveld går i reprise, men gidder ikke finne hvilken dag og når nå.

Tv 2 zebra sender reprise, men vet ikke dag og tid..

Skrevet

Jeg husker å ha sett senkveld i reprise en søndagskveld en gang... Hmm. Får jobbe med å hente brus i kjøleskapet i julen. Hadde vært kjekt om bisken kunne hentet julebrus til meg :P

bcAmira: Om du har et kjøleskap med masse andre ting i også, er Amira like flink til å finne brusen da også? De andre i kollektivet her lurte på det nemlig. :lol:

Guest Belgerpia
Skrevet

Så dere *ler* - flinkinger......

Jeg var ikke på sonen i går kveld i det hele tatt, så når det brått dukket opp en BC på tv så tenkte jeg *fnis* - den frøkna der vet vi hvem er............ Morsomt

Lykke til på åddishen da.........

Skrevet
bcAmira: Om du har et kjøleskap med masse andre ting i også, er Amira like flink til å finne brusen da også? De andre i kollektivet her lurte på det nemlig. :whistle:

Jepp, det går like fint det, så lenge brusen (eller egentlig ølen :lol:) ligger der hun er vandt til (vanligvis er det i døra, men det passet ikke i forhold til filmingen her :P)

Ang. den konkurransen har vi ingen sjanser til å vinne. Vi kan ikke nok triks og vi vet ikke helt hva vi skal finne på å gjøre ennå en gang!! Men det er fin trening... :whistle:

Skrevet

haha, jeg lagde liv i 17års dagen med "åå, der er Maren, haha, Maren er på tv - Kult!"

Alle andre bare kikka med "wtf?" blikk før de "Kjenner du hu?" :whistle:

Skrevet
Oi.. Det skulle jeg ha sett :whistle: -... kommer det i reprise kanskje :lol: ?? Noen som vet :rolleyes: ?? Og forresten mens jeg er i gang.. Så er det noen som vet om det går ann å se sist episode på hundeskolen noen sted? Var jo agility og alt, og jeg fikk ikke sett det :whistle: .. :)

Du kan se alle episodene på Tv2 webtv men det koster litt penger da.

Senkveld kan også sees på webtv. :P

  • 3 weeks later...
Skrevet
Men var du ikke nervøs :D ? Jeg hadde sikkert pissa på meg om jeg skulle vist meg selv på tv :D

Egentlig ikke... Jeg er jo vant til å konkurrere og dermed roe meg ned, så det gikk fint :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...