Gå til innhold
Hundesonen.no

Viktig kartleggingspoll


Har du luftmadrass-pollen  

111 stemmer

  1. 1. Har du luftmadrass?

    • Ja
      39
    • Nei
      72


Recommended Posts

Skrevet

Har opptil flere luftmadrasser... tre slike riktig breie (to av dem med innebygd pumpe) - og en sånn eldgammel sak, rød på ene siden og blå på den andre :).

Skrevet

Har opptil flere luftmadrasser... tre slike riktig breie (to av dem med innebygd pumpe) - og en sånn eldgammel sak, rød på ene siden og blå på den andre :).

Sånn rød og blå husker jeg vi hadde når jeg vokste opp, husker det var sååååå pyton og pumpe den opp når jeg var på korpsleir eller fotballeir :lol:

  • Like 1
Skrevet

Mener du enn stor sånn type til gjester eller sånne smale små til telt?
Har ikke uansett... men kan dele mine erfaringer! :lol:

Raksha har / hadde en av førstnevnte og det var genialt da jeg plutselig måtte overnatte da Bestas stod hos henne og fikk kolikk.

Whoopsis har sånne teltsaker og de var oppskrytt. Alt for smale man ramlet jo bare av :lol: (Også burde man egentlig ikke ha hunder i nærheten av dem, og hva er vitsen med telttur da?) Og det var tungt å blåse opp, skulle tatt med pumpa ja... :aww:

Skrevet

Svarte nei, siden det normalt er sant, men kom på at vi har visst en sånn blå med plysj på ene siden som ungene har brukt som flytemadrass i sommer :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...