Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 249
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kan vi ikke lage en hæsjtagg #hundesonen da, så finner vi hverandre?

Synes flere burde hive seg på instagram, så mye lavere terskel for å poste bilder og film fra hverdagslivet. Kom igjen! Flere som har konto, ønsker seg konto? Og dere som venter valper burde jo virke

Kan ikke dele hemmeligheter vel! .... Bilder på sofaen er populært, og gjerne svarthvitt! Syns det er rart at noen kontoer som har mange tusen følgere KUN legger ut bilder av hunden innendørs f. ek

Posted Images

  • 3 weeks later...
Skrevet

@mieaaberg 
Poster stort sett bilder av hundene, natur, mat, reiser og selfies :ahappy: Med andre ord, litt av alt. Akkurat fått meg en brukenes telefon, så kvaliteten på bildene i dag er betraktelig bedre enn før! Noe som igjen fører til at jeg nok blir mer aktiv på insta fremover :D

  • Like 1
Skrevet

Tatt en runde og lagt til aktive folk, så hvis en whippetprofil følger er det bare meg :P Legger også til sonenfolk jeg kommer over.

Jeg beklager, men jeg er ikke så interessert i å se på massemasse selfies eller barnebilder - jeg føler jeg ser i ditt private fotoalbum..

  • Like 1
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
Skrevet

Hvis noen ønsker å følge en med litt mindre tradisjonelle dyrearter enn hund også, så kan dere gjerne følge meg. :)

 

Instagram.jpg

  • Like 3
  • 4 months later...
  • 4 months later...
Skrevet

Lotta og Dixie har fått egen konto! Fant ut at det var like greit å skille hund og egen konto. :P

Kontoen heter Dixieandlotta :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...