Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 311
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da har vi fått beskjed om at alt har gått fint med Era!

Da er vi hjemme fra UL og Era er drektig Det kommer minimum 3 små prikkevalper ca 17. Juni <3 Ekstra spesielt var det å få se hjerteslagene på de små <3

Kom fram til hannhunden ca 18.30 og hadde parring med heng kl 20, så gikk litt fortere denne gang ?

Skrevet

Herlighet, så spennende! :D Hun ser gigantisk ut! Masse lykke til med fødselen!

Takk, takk! Hun er ikke liten akkurat :P

Hun har nok bare lurt meg med temperaturen i natt gitt ... Nå er den på vei ned igjen! :P

Skrevet

Jeg blir spent hver gang det er skrevet noe i denne tråden, og like skuffet hver gang det ikke har skjedd noe :lol: På tide med gode nyheter snart :D

  • Like 1
Skrevet

Jeg blir spent hver gang det er skrevet noe i denne tråden, og like skuffet hver gang det ikke har skjedd noe :lol: På tide med gode nyheter snart :D

Helt enig! :lol:

Skrevet

:frantics::frantics::frantics: <--- meg når jeg ser nye innlegg her i tråden. Era da!! :lol:

Jeg er helt rolig og avbalansert ... :sleep::pinch::lol:

Dag 64 fra første parring nå og dag 63 fra andre parring ...

  • Like 2
Skrevet

Jammen!! Du skulle jo skrive at det var oppblokking eller noe du no!

Sent fra min SM-G920F via Tapatalk

Era er i hvert fall rolig og avbalansert! :P

Ser ut til å bli et aktivt kull da ... MYE bevegelser inni der! :D

  • Like 1
Skrevet

Era er i hvert fall rolig og avbalansert! :P 

 

Ser ut til å bli et aktivt kull da ... MYE bevegelser inni der! :D

Hun må slutte med det syns jeg!

Hehe så gøy! Jeg gleder meg!

Sent fra min SM-G920F via Tapatalk

Skrevet

Hun må slutte med det syns jeg! �

Hehe så gøy! Jeg gleder meg!

Sent fra min SM-G920F via Tapatalk

Ja, vil hilse på de etterhvert!

Skrevet

Jammen, kan dere slutte å kommentere, blodpompa går som farsken hver gang det er et nytt innlegg i tro på at noe er kommet :lol:

Spent!

Beklager *lol* nå kommer du vell innom en tur til :-D hahaha

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...