Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

6 stykker der.. En i buret pga av kutt i poten, en foran buret, en i sengen, en foran sengen og gjetter to foran døren.

Du er sikker på at de lever? :D De puster, men ellers ser det ikke sånn ut :lol: Fine hundene!

  • Svar 260
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hm... nope. Men det med pappesker og bein høres lurt ut.. Er jeg rar som synes Meesha er kul? Jeg hører liksom 'reparere, separere, makulere.....' med pompel og pilt- stemme i hodet mitt av å se

hahahahaha, hundefolk er gale <3

How many collies can fit in one bed? xD

Skrevet

Den minste forspiste seg i dag tidlig, men han skal få være med på jobb framover :)

Husket du å skru av kameraet før du gikk på do i dag? :D

Skrevet

Ja, tror det :lol:

:D Måtte Krutt på do forresten? Siden du skrev han hadde forspist seg? :) Jeg var veldig imponert over hvor rolig Kua og Ymse var til at Krutt holdt såpass konsert som han gjorde, de to andre var jo kjemperolige :ahappy:

Skrevet

:D Måtte Krutt på do forresten? Siden du skrev han hadde forspist seg? :) Jeg var veldig imponert over hvor rolig Kua og Ymse var til at Krutt holdt såpass konsert som han gjorde, de to andre var jo kjemperolige :ahappy:

Ja, ikke tisse så fryktelig men bæsje måtte han :lol:

Imponert selv, ikke over Kua, hun er sånn. Men Ymse! At han bare tok en dorull er nå helt greit. Han pleier å få dorullpapp å tygge på når han er alene, hadde bare glemt å legge fram så han ordnet selv :P

Skrevet

http://m.ustream.tv/channel/Anettehe pi sliter med å være hjemme alene. Så prøver ny vei idag. Vet ikke om jeg satte laptop en så bra men. Er på vei til frisøren nå Edit: Mente vri. Begge er løse idag for å se om pi uler mindre. Også lot jeg buret stå åpent om en ville ligge der.

Rolige enda iallefall :D Lani sover som en stein i hundesenga og Pi ligger rett forran kameraet og er fin filmstjerne :wub::wub:

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...