Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Skal du bytte karriere? :lol: Gud, jeg gleder meg til @ sitt bidrag i denne tråden ... :lol:

Nå føler jeg ikke presset her i grunn :getlost:

Får ta mannenavn, siden jeg tross alt er en selv da. Alle kan forøvrig bli benyttet hvis man tar karrieren ett steg lenger ( :stalker: )

Mike Hawk

Marvin Gay

Lemmy Fisterbottom

Robocock

Mr.Gigglefist

Hand Solo

Okei da. Jeg vet egentlig ikke hva mannlige strippere kaller seg. Jeg ville nok isåfall bare gått som noe enkelt ala "Leroy" (Med fransk uttalelse for de finere kretser).

Damestrippere:

Candy Blossom

Ivana Promise (tease bare i navnet)

Sierra Michelle

Heather Peaches

Ariel Paris

Savannah Venus

Pandora (Åpner "esken" sin, sant)

  • Like 2
Skrevet

Jeg har dessverre ingen bidrag, men jeg lurer veldig veldig på motivasjonen bak å opprette denne tråden :lol:

Skrevet

På en pakkseddel fra Tyskland som kom forrige uke sto det :

Your refrence :Annette Varebestiller

Our refrence : Sandra Horny..

Hun må være kontorets stripperske..

  • Like 10
Skrevet

På en pakkseddel fra Tyskland som kom forrige uke sto det :

Your refrence :Annette Varebestiller

Our refrence : Sandra Horny..

Hun må være kontorets stripperske..

:lol: :lol:

Skrevet

Jeg har dessverre ingen bidrag, men jeg lurer veldig veldig på motivasjonen bak å opprette denne tråden  :lol:

Jeg trenger navneforslag til min kommende valp :lol:

Men me denne tråden, så har jeg navn til valpene til mitt første kull :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvor ofte blir det valper sånn ca. Etter hver parring? Skjønner det er umulig å vite men sånn ca.    Vet at det ofte går tom også.
    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...