Gå til innhold
Hundesonen.no

Masse hundeutstyr selges. Ruffwear, Hurtta, Katahdin + diverse


Recommended Posts

Skrevet

Hentes i Trondheim eller sendes mot porto. :)

Ruffwear Approach Pack XS. Korte hvite hår gir kløven et ekstra løft. Brukt en håndfull ganger. 400,- SOLGT

Katahdin dekken str XL til tispe. Kun prøvd på, alikevel inkluderer jeg mange hvite korte hår. 350,-

13942549172_612be1fbcc.jpg

Hurtta Ultimate Varmedekken. Str 40. Svært pent brukt. Inkluderer nyvaskete korte, hvite hår i prisen. Farge Raspberry. 300,- SOLGT

Hurtta Pro Fleecejakke. Vanntett. Str 40. Svært pent brukt, nyvasket og pimpet opp med korte, hvite hår. 300,- SOLGT

CDPits Weightpull sele. Som ny. Bestilt fra USA og brukt på minibull 2-3 ganger. Alle eventuelle korte og hvite hår får du med på kjøpet uten tillegg i prisen. 450,-

13965713993_347c723d87_c.jpg

13942548672_45aea55510_c.jpg

CDPits Walking Harness. Svært pent brukt. Bestilt fra USA og brukt på minibull. De hvite, korte hårene er limited edition, no longer available to Hundesonen. 250,-

13942709082_f43fbc7e39_c.jpg

13965876473_499c584e5b_c.jpg

13965876903_2edb09978d.jpg

Collarmania. Alle er 18-22 inches (ca 45 til 55 cm) og 1,5 inches bred med unntak av superhero-båndet som er 1 inch. Noen er mer brukt enn andre, tar 100 pr stk for enkelhets skyld. Korte, hvite hår sa du? You know the drill.

Grå og rosa blomster

13942712642_f5e0e495b0_c.jpg

13965879413_af33f269e0_c.jpg

Sjokkrosa og turkis blomster SOLGT!

Superhelter SOLGT

Trixie mat og vannskål med stativ. Korte, hvite hår er bra for fordøyelsen. 50,- SOLGT

Oppblåsbar krage og korte, hvite hår. Brukt til minibull. 50,- SOLGT

Furminator. Fin til å fjerne korte, hvite hår. SOLGT

Flexi 8 meter. Stort. SOLGT

Åpnet boks med Plaque Off. Denne boksen er 180 gr, kontra 60 gr som er vanlig størrelse. Mer enn halvfull. Vekten inkluderer boksen, så dere får bedømme selv. Skjeen er brukket. Denne j*velen har sikkert også et par korte hvite hår slik alt jeg eier i hele verden har det. 50 kr evt gratis ved kjøp av rimelig andel ting. GITT BORT

Hvis prisene er urimelige, please si fra! Jeg gjetter litt her. Evt gi bud! Kjøper du flere ting får du rabatt.

Har også et Vari Kennel Large flybur, et Skudo flybur str 4 og et Kela bilbur til salgs.

Guest lijenta
Skrevet

Katahdin dekken str XL. Kun prøvd på, alikevel inkluderer jeg mange hvite korte hår. 350,- For tispe eller hanne?

Skrevet

Vi vil veldig gjerne ha det andre halsbåndet med tegneserie! :)

Hva tenkte du for flexien?

Oops, glemte jeg å skrive pris? Tenkte 50,- :)

Katahdin dekken str XL. Kun prøvd på, alikevel inkluderer jeg mange hvite korte hår. 350,- For tispe eller hanne?

Tispe. :)

Skrevet

Superhelt og flexibånd er solgt!

Om du sender meg en pm og bekrefter, castella, så er kløv og skåler solgt også. :D

Oppdaterer startinnlegget i morgen. :)

Skrevet

Oops, glemte jeg å skrive pris? Tenkte 50,- :)

Tispe. :)

Har du oversikt over hvilke raser det passer til? :)

Edit: Kan legge til at jeg er interessert hvis det passer til mine :)

Skrevet

Superhelt og flexibånd er solgt!

Om du sender meg en pm og bekrefter, castella, så er kløv og skåler solgt også. :D

Oppdaterer startinnlegget i morgen. :)

Jeg må bare dobbelt sjekke iforhold til str. Jeg håper virkelig den passer og at jeg ikke må helt ned til xxs. Jeg måler og sier ifra :)

  • Like 1
Skrevet

Jeg må bare dobbelt sjekke iforhold til str. Jeg håper virkelig den passer og at jeg ikke må helt ned til xxs. Jeg måler og sier ifra :)

Ikke noe problem! Jeg sjekker innom igjen i morgen. :)
Skrevet

Er alle Collarmania-båndene solgt da?

Det grå med hvite blomster er ikke solgt. :)

Har du mulighet til å måle lengden på det? :)

Jeg målte på toppen av ryggsømmen og kom til 64. :)

Jeg tar kløven om @Castella ikke skal ha den. :)

Castella har herved ut dagen. :)

Har du cm mål på den oppblåsbare kragen? Jeg vet ikke hvor stor en minibull er rundt halsen :)

Helt stramt er det 29 cm, helt makset ut ca 53. Det siste målet var litt vanskelig å få målt...

Edit, kløven er solgt.

Skrevet

Tror nok dessverre det halsbåndet blir noen cm for lite. Det andre halsbåndet vi kjøpte av deg passer akkurat når det er dratt helt ut, så da må jeg stå over.

Skrevet

Kva mål er det på den svarte og rosa selen? :)

Skal måle i kveld. :)

Hurtta dekken, mat og vann skåler og plaque off er solgt!

Skrevet

Kva mål er det på den svarte og rosa selen? :)

40 cm rundt halsen.

Helt strammet rundt brystet er den 53 cm, helt slakk er den 75 cm.

Bryststolpen er ca 19 cm fra halsen.

Alt circamål for øvrig. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Som sagt, få en instruktør til å komme hjem til deg og se situasjonene og få hjelp til et opplegg. Dette er en hund som trenger konsekvent gjennomgående trening og rammer i hverdagen. Men få utelukket først at det ikke er noe smerter eller andre ting som påvirker adferden også.
    • Men når jeg skiller dem så biter hun meg. Hun blir helt vill i blikket og i kroppen og alt. De kan aldri være alene sammen. Jeg kan heller ikke la hun være på ett rom og jeg ber hun bli når den andre er på andre siden av døra. Da løper hun og biter meg i bånda. Eller i armen. 
    • Jeg har kjøpt nye håndklær, nytt sengetøy, nødklær og et par mer brukbare klespakker fra Finn, men mange av de såkalt berikede klærne er helt unike og har høy affeksjonsverdi. Bl.a. den nevnte singletten, som var det første fairtrade sertifiserte plagget jeg fant. Original Max Havelaar, fra før de byttet navn til Fairtrade. Den kostet omtrent 250 kr for tjue år siden og har trofast holdt stand gjennom hver eneste sommer siden. Med alt arbeidet jeg har lagt ned i den nå, så er Gucci fast fashion for tacky træsh hoes til sammenlikning.  Fordi jeg har vært en så etisk bevisst shopper og bygget en garderobe jeg kunne gå moralsk rakrygget i, så er det ikke bare, bare for meg å handle nytt. Favorittbutikken Libe er nedlagt, og jeg liker ikke kolleksjonene de gode merkene (som Komodo og Monkee Genes) har for øyeblikket. Nudie har heldigvis jeans jeg liker, men utover dem ser det svart ut. Derfor velger jeg redde det som reddes kan.  Alt av ulltøy må byttes fordi proteinfibre går bokstavelig talt i oppløsning i høy pH. Ikke bare undertøy som ikke er så farlig hvordan ser ut, men affeksjonsverdi Komodo blazer, kåpe, skjerf og lue, kjole, skjørt og flere bukser. Det er virkelig en smerte å vente på plagg jeg vil ha fra de merkene jeg liker. Trendene for tiden faller ikke i smak. Nøstebarn har fortsatt de samme plaggene de alltid har hatt, men er selvsagt utsolgt for de riktige fargene.  Jeg drar det antakelig så langt at jeg demonterer en jakke vevd og sydd i Sverige, fra et svensk merke som gikk konkurs og ikke lenger tilbyr noe nytt, for å unngå skade elgskinnet på utsiden mens jeg renser innsiden.  ..ikledd pølsedrakt fra Biltema, fordi jeg ikke hadde nevneverdig lyst til å legge penger i kassa til noen såkalt grønn butikk da jeg trengte emergency beskyttelse mot klima etter den fanatiske grønnskallen fra den sekterisk klorofyllkommunistiske kloakken av ruspsykotisk økolååågiske fotsoldater fra MDG beriket både garderoben min og miljøet med det ufortynnede insektsmiddelet sitt. Biltema klær med pølsemotiv på var det mest aggressive motsvaret jeg kunne finne som traumeterapi. Made in China av helt ny polyester, fraktet fossilt fra andre siden av planeten og med bilder av svinekjøtt på. Jeg slo til og det føltes bra.     
    • Er det ikke bedre å kaste klærne og kjøpe nye, det burde dekkes av innboforsikringen? Litt jobb, men føles tryggere likevel?
    • Det hjelper også å legge den i glovarmt vann etter vask, for å drepe mikroorganismene før du tørker den hurtig et varmt sted med god ventilasjon. De formerer seg lett under tørkeprosessen om du ikke har kverket dem skikkelig. Vaskemiddel hjelper bare med å få hardføre mikroorganismer delvis ut av stoffet, det dreper dem ikke, mange blir sittende igjen, og vannet i maskinen holder ikke 60° lenge nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...