Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

http://www.geoguessr.com/

Siden @SoppenCamilla la inn link til dette spillet i "akkurat nå" har jeg ikke gjort annet. Og ser flere holder på, så da kan vi jo ha egen tråd.

Så kan vi utfordre hverandre ved å legge ut linker som andre skal prøve å slå, man får de samme stedene.

Her er en av mine (bommet noe forferdelig på en av dem :P )

http://url.geoguessr.com/6WvO

  • Like 1
  • Svar 53
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dette var nytt for meg, men forsøkte meg på din: http://bit.ly/OKsKLP " Challenge game finished! You won the challenge with 27979 points against 9115." Den i Russland var ren gjetning. Så at

http://www.geoguessr.com/ Siden @SoppenCamilla la inn link til dette spillet i "akkurat nå" har jeg ikke gjort annet. Og ser flere holder på, så da kan vi jo ha egen tråd. Så kan vi utfordre h

"Challenge game finished! You won the challenge with 10265 points against 9115" Jeg kan ikke geografi på noen som helst måte, så hadde noen kraftige bom xD sitter på ipad, så vet ikke om jeg får linke

Posted Images

Skrevet

"Challenge game finished!

You won the challenge with 10265 points against 9115"

Jeg kan ikke geografi på noen som helst måte, så hadde noen kraftige bom xD sitter på ipad, så vet ikke om jeg får linket noe.

  • Like 1
Skrevet

http://www.geoguessr.com/

Siden @SoppenCamilla la inn link til dette spillet i "akkurat nå" har jeg ikke gjort annet. Og ser flere holder på, så da kan vi jo ha egen tråd.

Så kan vi utfordre hverandre ved å legge ut linker som andre skal prøve å slå, man får de samme stedene.

Her er en av mine (bommet noe forferdelig på en av dem :P )

http://url.geoguessr.com/6WvO

Challenge game finished!

You won the challenge with 9647 points against 9115

http://url.geoguessr.com/6WwC

Aaah :D

  • Like 1
Skrevet

http://www.geoguessr.com/

Siden @SoppenCamilla la inn link til dette spillet i "akkurat nå" har jeg ikke gjort annet. Og ser flere holder på, så da kan vi jo ha egen tråd.

Så kan vi utfordre hverandre ved å legge ut linker som andre skal prøve å slå, man får de samme stedene.

Her er en av mine (bommet noe forferdelig på en av dem :P )

http://url.geoguessr.com/6WvO

Dette var nytt for meg, men forsøkte meg på din: http://bit.ly/OKsKLP

:cool:

" Challenge game finished! You won the challenge with 27979 points against 9115."

Den i Russland var ren gjetning. Så at det var russiske skilt og forsøkte å resonnere meg frem fra det. :P

Ble brått mye lettere da jeg oppdaget at jeg kunne bevege meg rundt, og at jeg ikke trengte å tippe ut i fra ett enkelt bilde :lol:

  • Like 2
Skrevet

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

hmmm

edit: fikk det til... tror jeg

edit2 tror du bare delte linken, ikke linken til utfordring... er den helt til høyre du må velge.

Åj, tulla :icon_redface:http://url.geoguessr.com/6Wyi

Challenge game finished!

You won the challenge with 22892 points against 11045.

Share your score with the url: http://url.geoguessr.com/6Wzc

Skrevet

Hvorfor er alle bedre enn meg :lol:

*kremt* fordi de som ikke er det ikke legger ut :aww:

Nå prøvde jeg meg ikke på utfordringen din da, men den runden jeg testet så var opp til flere av de i feil verdensdel :aww:

Skrevet

You won the challenge with 9916 points against 8495.

Ahaha, jeg var 13-14 km unna den du bomma med 12!

Hahaha, fantastisk!

Det var så suuurt! Men godt det ikke bare var meg :D

Jeg er så dårlig at det er så mange runder jeg ikke får til.. Den runden traff jeg nærmest på av alle rundene jeg har prøvd tror jeg..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Blir det bare kaos om man har katter og hunder sammen i samme hus?  Hva slags erfaring har dere med det?
    • Vi hadde en elghund som stod og ulte ved døra hvis det var løpetisper innen en mils radius (satt på spissen), og en annen elghund som ikke brydde seg i det hele tatt, så det er nok i alle fall til en viss grad individbetinget. Ellers har jeg bare hatt relativt små hunder (6-8 kg), men det har kun vært tisper, og de har vært veldig enkle mtp. løpetid (lite blod, ikke noe særlig hormonpåvirking mentalt utover at det skal markeres hver 5. meter på tur). simira nevner livmorbetennelse, jeg vet ikke om det er mer vanlig på småraser, men min forrige hund fikk i alle fall det. Men skal man ikke drive med avl eller andre raserelaterte aktiviteter er det jo ikke verre enn at man kastrerer.
    • Hvordan er rasene hunden er blanding av? Og ikke minst foreldrene? Det er jo ulempen med blanding, det er vanskelig å gjøre grundig research, men foreldrene og evt. tidligere kull kan jo gi indikasjoner. Hvis det er bevisst blandingsavl så ville jeg uansett håpet at de ikke ville avlet på en hannhund som er slik, men samtidig så ville de da kanskje ikke avlet på blanding heller, om de var opptatte av genetikk. Jeg kan ikke veldig mye om miniatyrhunder, jeg har kjent et par hannhunder som var slik du beskriver, og et par som er helt greie. Når det er sagt er jo tispene også "kjent" for mer gneldring og innbilte svangerskap og livmorbetennelse, så man velger jo litt sine onder. 
    • Hei! Jeg er helt ny i liten-hund-verden. Har tidligere hatt springer spaniel, boxer og schæfer, men skal nå få en liten blandingsrase.  Jeg er så usikker på valget av hannhund eller tispe! Personlig har jeg ikke en sterk preferanse, har hatt to tisper og en hannhund, og heller nok kanskje mer mot hannhunder. Men jeg hører fra mange med små hunder at hanner kan være veldig vanskelig å få stuerene, at de markerer inne og at de er så stressa rundt løpetid i nabolaget feks at de står og uler ved døra osv. Dette er ikke noe jeg har vært borti med store raser, verken min egen eller venner sine (vært aktiv i NRH og NBF-miljø i 15 år, så vært borti en del forskjellige raser) i det hele tatt, så er det en typisk type atferd for små hunder, eller er det mer individbetinget? Vi legger så klart til rette for rotrening og passe aktivitetsnivå osv osv.  Hadde vært fint å høre noe annet enn skrekkhistorier om små hunder, for akkurat nå lener jeg veldig mot tispe.
    • Vi har hittil foret vår valp på 13 uker med fire måltider om dagen og har planer om å gå ned til tre måltider om dagen. Ved fire måltider ga vi frokost ca 07-07.30, lunsj 12, middag 16 og kveldsmat 19.30.  hvilke tidspunkter forer dere valpene deres og hva har fungert for dere?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...