Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Her er tråden for deres musikalske guilty pleasures. Sanger som dere innerst inne digger, men synes det er pinlig å fortelle til noen.

Mitt første bidrag her er denne tredjeplassen fra Sverige i MGP 2011. Sangen er for meg den ultimate MGP-sangen - overfladisk, intetsigende tekst, kult sceneshow, pen sanger - og en sang som selv i all sin banale enkelhet er så fengende at det nesten er pinlig. Sangen er overfladisk, tåpelig og klisjefylt - og jeg digger den. :icon_redface:

Andre som tør dele? :ahappy:

  • Svar 89
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Også må jeg jo trø til med denne. De fleste likte denne i to uker - jeg liker den enda.

Jeg blir som en hypnotisert undulat av disse

samfunnet forteller meg at det er en guilty pleasure. caroline vil bare reise seg opp og danse. :D

Guest Snusmumrikk
Skrevet

:banana:

Banana har samme rytme som sanget btw.

Nå hang jeg meg fullstendig opp i banana som danser til rytmen.

Skrevet

Jeg vet - det er litt pinlig, men den er så himla trist liksom....

http://www.youtube.com/watch?v=5_03WVKArFI

Og enda en sånn "hjerte&smerte"-sang...

http://www.youtube.com/watch?v=BTJyRJSftR4&list=ALHTd1VmZQRNpYZBSuo3_hQT853YBstv7Q&index=9

Skrevet

Synes nesten ikke det teller med pop- og hitsanger som var in i sin tid - alle likte dem jo da. :P (I can do worse!)

Skrevet

Jeg er hodestups forelsket i westlife. Jeg har alltid vært det, er det og kommer nok alltid til å være det. Samma hvilken sang, jeg elsker de alle. Men kanskje spesielt denne:

  • Like 4
Skrevet

Backstreet Boys. Herlighet. Blir nesten like glad av å høre de nå som da jeg var yngre. Neida.. Men jeg skriker ikke og ringer ikke vennene mine når jeg hører de på radioen nå lengre da.. :aww:

  • Like 1
Skrevet

It's like a car crash

som skjer om og om og om igjen! Det er som et dop jeg bare må fortsette med når jeg først begynner. Så nå er jeg på kjøret igjen...

Det samme gjelder denne.... herregud så mange timer jeg må ha sett på denne :lol:

(men ikke en guilty pleasure da, siden jeg ikke føler skam overhodet.)

Men denne kvalifiserer definitivt som en guilty pleasure

http://www.youtube.com/watch?v=BiPb7CQb7aM

  • Like 1
Skrevet

Jeg er hodestups forelsket i westlife. Jeg har alltid vært det, er det og kommer nok alltid til å være det. Samma hvilken sang, jeg elsker de alle. Men kanskje spesielt denne:

Det er jeg også...... :heart: i en alder av snart 35..... :fear:

  • Like 1
Skrevet

Justin Bieber - As long as you love me.. :icon_redface: Og jeg er 30 år :P Har faktisk hørt så mye på den at jeg er litt lei. :teehe:

Btw. jeg digger Scooter, og min store drøm gikk i oppfyllelse da jeg fikk se han på konsert i forrige fjor. Og jeg skammer meg ikke! :banana:

Skrevet

Jeg er hodestups forelsket i westlife. Jeg har alltid vært det, er det og kommer nok alltid til å være det. Samma hvilken sang, jeg elsker de alle. Men kanskje spesielt denne:

Westlife :wub:

Det er barndomsbandet mitt! Elsker dem mer enn noe annet! Fantastisk band! De er jo liksom det beste boybandet som har vært :wub:

Skjønner ikke hvorfor du synes det er flau, jeg! :D

Skrevet

Det jeg digger av musikk, det digger jeg med hele meg. Det innebærer at jeg ikke skjemmes av noen av dem :ahappy: Jeg hører på alt fra Pelle politibil til leningrad cowboys, samme hvem som er rundt meg. Tror andre plages mer enn jeg gjør :D

Man skal ikke skamme seg over sin musikk :wub:

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Som sagt, få en instruktør til å komme hjem til deg og se situasjonene og få hjelp til et opplegg. Dette er en hund som trenger konsekvent gjennomgående trening og rammer i hverdagen. Men få utelukket først at det ikke er noe smerter eller andre ting som påvirker adferden også.
    • Men når jeg skiller dem så biter hun meg. Hun blir helt vill i blikket og i kroppen og alt. De kan aldri være alene sammen. Jeg kan heller ikke la hun være på ett rom og jeg ber hun bli når den andre er på andre siden av døra. Da løper hun og biter meg i bånda. Eller i armen. 
    • Jeg har kjøpt nye håndklær, nytt sengetøy, nødklær og et par mer brukbare klespakker fra Finn, men mange av de såkalt berikede klærne er helt unike og har høy affeksjonsverdi. Bl.a. den nevnte singletten, som var det første fairtrade sertifiserte plagget jeg fant. Original Max Havelaar, fra før de byttet navn til Fairtrade. Den kostet omtrent 250 kr for tjue år siden og har trofast holdt stand gjennom hver eneste sommer siden. Med alt arbeidet jeg har lagt ned i den nå, så er Gucci fast fashion for tacky træsh hoes til sammenlikning.  Fordi jeg har vært en så etisk bevisst shopper og bygget en garderobe jeg kunne gå moralsk rakrygget i, så er det ikke bare, bare for meg å handle nytt. Favorittbutikken Libe er nedlagt, og jeg liker ikke kolleksjonene de gode merkene (som Komodo og Monkee Genes) har for øyeblikket. Nudie har heldigvis jeans jeg liker, men utover dem ser det svart ut. Derfor velger jeg redde det som reddes kan.  Alt av ulltøy må byttes fordi proteinfibre går bokstavelig talt i oppløsning i høy pH. Ikke bare undertøy som ikke er så farlig hvordan ser ut, men affeksjonsverdi Komodo blazer, kåpe, skjerf og lue, kjole, skjørt og flere bukser. Det er virkelig en smerte å vente på plagg jeg vil ha fra de merkene jeg liker. Trendene for tiden faller ikke i smak. Nøstebarn har fortsatt de samme plaggene de alltid har hatt, men er selvsagt utsolgt for de riktige fargene.  Jeg drar det antakelig så langt at jeg demonterer en jakke vevd og sydd i Sverige, fra et svensk merke som gikk konkurs og ikke lenger tilbyr noe nytt, for å unngå skade elgskinnet på utsiden mens jeg renser innsiden.  ..ikledd pølsedrakt fra Biltema, fordi jeg ikke hadde nevneverdig lyst til å legge penger i kassa til noen såkalt grønn butikk da jeg trengte emergency beskyttelse mot klima etter den fanatiske grønnskallen fra den sekterisk klorofyllkommunistiske kloakken av ruspsykotisk økolååågiske fotsoldater fra MDG beriket både garderoben min og miljøet med det ufortynnede insektsmiddelet sitt. Biltema klær med pølsemotiv på var det mest aggressive motsvaret jeg kunne finne som traumeterapi. Made in China av helt ny polyester, fraktet fossilt fra andre siden av planeten og med bilder av svinekjøtt på. Jeg slo til og det føltes bra.     
    • Er det ikke bedre å kaste klærne og kjøpe nye, det burde dekkes av innboforsikringen? Litt jobb, men føles tryggere likevel?
    • Det hjelper også å legge den i glovarmt vann etter vask, for å drepe mikroorganismene før du tørker den hurtig et varmt sted med god ventilasjon. De formerer seg lett under tørkeprosessen om du ikke har kverket dem skikkelig. Vaskemiddel hjelper bare med å få hardføre mikroorganismer delvis ut av stoffet, det dreper dem ikke, mange blir sittende igjen, og vannet i maskinen holder ikke 60° lenge nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...