Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 710
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kikker litt på chatten på sumo samtidig og noen kan man le seg skakk av! Spr: Hvorfor er Marit Bjørgen vraket til stafetten?? Bjørgen er bedre enn Flatland!! Svar: Ja, men Bjørgen kan ikke s

"If you're watching cross-country skiing for the first time..." En uttalelse man neppe hadde hørt på norsk TV.

Skrevet

supermann_art.jpg

Norsk flagg og nummer 1 på brystet. :ahappy:

Veldig dramatisk finale, men kan ikke annet å si at gull til Hattestad var vel fortjent, uansett! :)

Så absolutt fortjent :D

Skrevet

Nå har jeg invitert 11 stk til boller og kakao på lørdag kl. 11 - da går damene stafett. Litt tidlig på dagen, men det er jo en selvfølge å stå opp for å heie frem damene våre!

Nå er det straks kombinertlangrenn. Jeg er ikke så fan av hopp, men jeg elsker jo langrenn, så det må sees!

  • Like 1
Skrevet

Bronse i kombinert til Magnus Krog! :D (Eller "Magnus Crow" som de sier på BBC :P )

Kjempegøy og et flott løp!! Og ikke minst, en ganske grusom bane så det ut til, hehe.

Skrevet

Irriterer meg at så mange skal tyne Northug nå... javel, mannen har en litt off-periode, men herregud så bra han er når han er i form... tenk så mye han har vunnet for oss liksom!!

  • Like 3
Skrevet

Irriterer meg at så mange skal tyne Northug nå... javel, mannen har en litt off-periode, men herregud så bra han er når han er i form... tenk så mye han har vunnet for oss liksom!

Det er ikke hyggelig gjort å "sparke noen som ligger nede" nei, men saken er vel at mange mener han er vell ivrig på å tyne andre som har gjort det dårlig når han selv gjør det bra, og at man derfor kan betale tilbake med samme mynt. Er du med på leken.. osv. Han har blitt bedre med alderen, men han har mange ufine utsagn bak seg, rettet mot andre løpere og særlig svensker. Jeg er ikke overrasket over at svenske medier nå "tar igjen", og jeg syns til og med at "etterlysnings oppslaget" var ganske morsomt :icon_redface::lol:

  • Like 2
Skrevet

Jeg har kost meg med kunstløp i kveld. Parløp. Dobbelt russisk, og det var vel fortjent.

Her er det korte programmet til gullvinnerne. Elsker det, sikkert mye pga. musikken:

Videoen er fra EM.

Sølvvinnernes friprogram:

Videoen er fra EM.

Synd nordmenn ikke hevder seg innen kunstløp. Jeg synes i alle fall at det er helt fantastisk å se på. :)

Skrevet

Gus Kenworthy altså :wub:

Men slopestyle er virkelig ikke slopestyle uten Luke van Valin som kommentator...

Edit: Ahahaha, første gang jeg ser de bruker Josiah Wells og ikke Jossi Wells :P

Skrevet

Bra av Johaug :) Unner Justina gull, hu er best i verden på klassisk når hu er i form! Blir irritert over all smøringspratet!! De norske kan ikke vinne alt alltid. .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...