Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Okei folkens! Nå trenger jeg deres hjelp her. Jeg sitter og skal finne valpenavn til dobermann på bokstaven L. Jeg trenger både tispe og hannhund navn. Kennelnavnet kommer først, og så langt har jeg vridd vaskekluten av en hjerne,og kommet frem til disse:

Legolas

Legazy

Limited edition

-og der er det stopp...

Hjjjeeeeeelpppp...!

Skrevet

tusen takk :D - nå må jeg legge til at oppdretter liker litt "fancy" navn - så f.eks Lucky tror jeg vil evt bli en Lucky Luke :)

Og P.S; hun er ikke norsk...;-)

Skrevet

tusen takk :D - nå må jeg legge til at oppdretter liker litt "fancy" navn - så f.eks Lucky tror jeg vil evt bli en Lucky Luke :)

Og P.S; hun er ikke norsk...;-)

Lois Lane :D. Min gamle tispe het det :).

  • Like 3
Skrevet

Stamtavlenavn på L??? Neeeei, det har jeg ikke en liten liste på :innocent:

Loco Motion
Lap Of Honor
Luck Of The Draw
Legally Blonde
Last Man Standing
Let Me Entertain You
Little Lord

Let’s Join The Joyride
Lapdance
Lucky Strike

Look At me go
Lunar Eclipse

Locomotion

Little Chief White Cloud
Last Minute
Layout
Larger Than Life
Love Of My Life
Less Is More
Life On Mars
Love Is In The Air
Living Legend
Looking Good
Look Twice
Love At First Sight
Love Is My Drug
Love Is A Drug
Lucky Strike

Lady Of The House

Lady Killer

Late Night

Looks Like A Million

London Calling

Lap Top
Less is More

Live Life

Love Life

Luck Charm

Loyal Friend

Lady Killer

Last Chance

Lawless

Limitless

Lock Ness

London

Lord of the Rings

Love at First Bite

Love Guru

Love Hurts

Love to Kill

Lucky One

Let It Shine

Living Large

Like A Joke

Loveletter (to ...)

Lying Eyes

Love The Skin You're In

Living Large

Let's Dance

Look Around

Like No Other

Long Time No See

Look Before Your Leap

Look Who's Talking

Look-Alike

  • Like 6
Skrevet

Søk på Idioms, så får du opp engelske uttrykk og ordtak, ofte alfabetisert. Mye gøy å hente, for eksempel:

Last but not least
Lend Me Your Ear
Let Bygones Be Bygones
Let Sleeping Dogs Lie

Let's Level The playing field

Like a chicken with its head cut off:
Liquor Me up

Loose Cannon

Leaves A Lot To Be Desired

Labour Of Love

Laidback Loser

Landing On My Feet

Landslide Victory

Last But Not Least

Laying Down The Law

Lead A Dog's Life

Lead The Way

Leading Questions

Leaning Over Backwards

Leaping To Conclusions

Learned It By Heart

Learned It The Hard Way

Leaves No Stone Unturned

Left At The Altar

Less Than Pleased

Levelheaded

Lull Before The Storm

  • Like 3
Skrevet

U guys are AWESOME !!! :D :D :D :D :wub: Jeg hadde tenkt meg en med navnet "Legacy to Iztaris", men OIIIII......! Jeg må seriøst revurdere!! lol - Lucifer`s Nightmare! :heart::punk:

Skrevet

Jeg vil helst ikke ut med kennelnavn før oppdretter selv legger ut info. Men de navnene som SFX, Line og Yodel har lagt ut f.eks, er right on the spot. :jump::bananas: Jeg har fått lov til å komme med navneforslag fordi jeg skal ha en valp, og hun ikke har mange navn på L.. :D

  • Like 1
Skrevet

U guys are AWESOME ! :D :D :D :D :wub: Jeg hadde tenkt meg en med navnet "Legacy to Iztaris", men OIIIII...! Jeg må seriøst revurdere! lol - Lucifer`s Nightmare! :heart::punk:

Hah! Eg visste det! :jump:

  • Like 1
Skrevet

Lady

Landstrykeren

Nå fikk jeg meg en god latter! Dette er faktisk et forslag fra oppdretter..! :ahappy: Men da på engelsk - Lady and the Tramp..hihi :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...