Gå til innhold
Hundesonen.no

Vari-Kennel Giant og XL Selges


Recommended Posts

Guest Kåre Lise
Skrevet

Selger 2 Vari-Kennel bur.

1 stk Giant

1 stk XL

Begge er godt brukt og vel så det og går for 500,- pr stk.

Døra på XL mangler en lås, låser altså bare oppe eller nede alt ettersom hvem vei døra står.

Det mangler skruer nok til begge komplett men det kan lett fixes.

Fortsatt fullt funksjonsable, selges billig.

Skrevet

Selger 2 Vari-Kennel bur.

1 stk Giant

1 stk XL

Begge er godt brukt og vel så det og går for 500,- pr stk.

Døra på XL mangler en lås, låser altså bare oppe eller nede alt ettersom hvem vei døra står.

Det mangler skruer nok til begge komplett men det kan lett fixes.

Fortsatt fullt funksjonsable, selges billig.

Muligens intr. i giant, hvorholder du til?

Guest Kåre Lise
Skrevet

Om det er i grei stand, så kan jeg plukke det opp når jeg skal til Sandefjord 18 jan? :)

Alt er relativt, det er da fullt brukbart. Giant er døra helt i orden, noe rust. Er litt usikker på om det er en gammel type eller om giant er litt "mykere" enn de mindre varikennelene? Det er nom noen år gammelt. Om du bestemmer deg går det sikkert greit med januar. Skal se om jeg får tatt no bilder.

Y

(måtte bare..)

Ja det måtte du vel. akkurat som jeg bare måtte med Ø.. :)

Her er forresten noen gamle bilder jeg fant av XL, eneste forskjellen nå er ev noe mer rust. :P

56_1106692178.jpg56_84856694.jpg56_325508317.jpg56_1106692178.jpg

Guest Kåre Lise
Skrevet

Hei. Har du str på Large?

Jeg er muligens intr.

Det er XL :)

56_1106692178.jpg

Hvem mål tenker du på, største yttermål kan jeg gå ned å måle. Eller så står det 40x27x30". Er bare å gange alt med 2,54 som blir 100x68x76cm virker riktig.

Nå er det flere som er interessert men enda ikke noe som er blitt noe salg, har en som henter alt til helga "visstnok".

Har satt ned prisen på XL til 400,- på finn. Gi bort pris. Den mangler som sagt den ene av to låser på døra, se bilde. :)

Skrevet

Om noen skal fra Vestfold til Oslo i nærmeste fremtid og kan ta med XL så er jeg muligens interessert. Må hjem å måle høyden på ridgebacken. :P

Guest Kåre Lise
Skrevet

Giant er solgt.

XL står igjen. Som nevnt med halvdefekt dør. Mangler også skruer, disse fåes lett på Biltema e.l.

Går derfor for 300,- / 500,- med HH hundematte.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvor ofte blir det valper sånn ca. Etter hver parring? Skjønner det er umulig å vite men sånn ca.    Vet at det ofte går tom også.
    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...