Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 577
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEI, IKKE VÆR FORSIKTIG MED PUPPEBILDER OG SÅNT!

Sendte han snap tilbake av ett målebånd som.Viste 4 cm, sluttet da!

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

Posted Images

Skrevet

Etter jeg la ut innlegget om mine lange mystorys fikk jeg syv nye sonenvenner :lol:

Jeg la deg til like før tror jeg..! :lol:

Skrevet

Etter jeg la ut innlegget om mine lange mystorys fikk jeg syv nye sonenvenner :lol:

Jeg får lyst til å bli med på fest :aww:

Skrevet

Sier ikke nei til flere snapvenner :) (laikamor heter jeg der også). Håper jeg kan bli mer aktiv, og få sendt mer hundesnapper i sommer, når jeg faktisk er sammen med hundene <3

  • 2 weeks later...
Skrevet

Valpespam på storyen for tiden... gad så mye lyd det kan være i en så liten valp! :blink: (hulderskulder)

Lagt deg til, jeg vil se 'zoivalp :wub:

De som tåler litt repetitive snaper av en minibull, kan gjerne legge til dj_une :P

  • Like 1
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Skrevet

Vill gärna vara med: trasseltrollet

Är inte så hej på tekniska prylar men försöker. :)

Edit: Försöker lägga till folk men den söker inte upp när jag skriver namnet... Tror jag, jag får i vart fall ingen lägga till knapp el liknande?

Også må du godkjenne når andre legger deg til. :) Mistenker at du har en hel haug med snapper liggende på vent :P

Skrevet

Hulderskulder her.. Stort sett bare hund, ellers landskap, en sjelden gang noe annet. Sent from my D5803 using Tapatalk Omg. Det hørtes kjedelig ut! ð Legger stort sett ut bare story.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...