Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 577
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEI, IKKE VÆR FORSIKTIG MED PUPPEBILDER OG SÅNT!

Sendte han snap tilbake av ett målebånd som.Viste 4 cm, sluttet da!

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

Posted Images

Skrevet

Ane - Anemoren90

AnetteH - Anettebuind

Annegru - Anneul

Aya – ingvildhajum

Bananen – paneane

Cattn - Cattncat

Christine - gaffel92

ElleBelle - Bjerkeisk

Emilie - emilick

Frida og fuglehundene – vikingenfrida

førstegangs - i.l (siste bokstav er en liten L, ikke stor i)

ida – Skautroll

Ingvild- inbost

Jankaa - jankii

JeanetteH – kelpietalli

Kaja - Kzsh

Khela – kjaabekk

Krilo - krileo

Krutsi - PM henne

laikamor – laikamor

Lica - treene

Lill – flyflax

LilleZara - kathrine.hana

LinL - linnhoi

Lola Pagola - lolapagola

Malinka - merekst

Maria - maridu

MaritaS - Snurrehaler

Martine – Martihskj

maysofie – maysofie

Michellus - Michellus

Nemi - niiinav

Nirm – mekol

Ozzy - Ponzzy

Paranomia- tineso

Poter – Loneogeine

PsychoLynx – Psycholynx

Puddellover - Crixzo

Raksha – Lunilupin

roxie88 - clashytrashy

SandyEyeCandy – SandyEyeCandy

Sham - Sham86

SiriEveline – sirieveline

soelvd – soelvd

SoppenCamilla – soppencamilla

Strøssel - Stroessel

Susselussa - susanneim

Synnøve - Synnikken

Tavi- emblissify

Tinkie - Tinschkie

TommyAK – mementommy

Turbogutten - amandan.k

Wachita - Wachita

Whoopsis – Ertesuppe

Yodel - yodeloo

Skrevet

Får du opp spørsmål om å godta appen?

Når jeg skriver gjentatte ganger at ingenting skjer, så betyr det faktisk at INGENTING skjer. Ingen reaksjon når jeg trykker på knappen. Hvilke andre måter kan jeg skrive det på?

Skrevet

Når jeg skriver gjentatte ganger at ingenting skjer, så betyr det faktisk at INGENTING skjer. Ingen reaksjon når jeg trykker på knappen. Hvilke andre måter kan jeg skrive det på?

Beklager så mye at jeg spurte da.

  • Like 1
Skrevet

Nå ble jeg nysgjerrig på hva du hadde tatt bilde av :lol:

:lol: Heldigvis bare meg i skjørt, singlett og hårsveisen.. sende til en venninne også skulle jeg spørre "Pulesveis eller fin?"

  • Like 1
Skrevet

Jeg vet ærlig talt ikke helt hva jeg har sendt i dag, jeg. Siri ba om Tinkaspam og da ble det sånn :) Men det går jo ikke an å se etterpå, så jeg har nok sendt litt i hytt og gevær :)

  • Like 1
Skrevet

Jeg vet ærlig talt ikke helt hva jeg har sendt i dag, jeg. Siri ba om Tinkaspam og da ble det sånn :) Men det går jo ikke an å se etterpå, så jeg har nok sendt litt i hytt og gevær :)

Men ikke til meg :icon_cry::lol:

Skrevet

Har du ædda meg, da?

Haker av hele lista når jeg sender, jeg :)

Skautroll står i hvert fall på min liste. :) Jeg også haker av alt jeg mener har med sonen å gjøre nedover listen. Det vil si at en eller to ikke får :D

Skrevet

Når jeg skriver gjentatte ganger at ingenting skjer, så betyr det faktisk at INGENTING skjer. Ingen reaksjon når jeg trykker på knappen. Hvilke andre måter kan jeg skrive det på?

Det skal komme opp noe sånt noe, gjør det det på andre apper? Hvis ikke ville jeg dratt innom en mobil butikk og hørt om de kan hjelpe. Det skal jo fungere. .

post-10791-0-16981000-1387056906_thumb.p

(Sånn hvis noen ikke veit hva pedometer er så er det en skritteller. :lol: )

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...