Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Kan man svare med bare tekst, eller må man svare med bilde? Eller vent Aya svarte med bare tekst hun hadde laget selv.. Hvordan gjør man det? @Aya :P

Du trykker på blyanten i høyre hjørne, så skriver du med fingen :)

  • Like 1
  • Svar 577
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEI, IKKE VÆR FORSIKTIG MED PUPPEBILDER OG SÅNT!

Sendte han snap tilbake av ett målebånd som.Viste 4 cm, sluttet da!

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

Posted Images

Skrevet

Lite snap fra meg fordi jeg ikke har noe interessant å ta bilde av... Ingen dyr, og dagene mine går stort sett bare med til eksamenslesing og eksamen for tiden :P Får ta det igjen i jula, da skal jeg snappe masse bilder av bikkje og puser!

Skrevet

@Krilo - jeg pleier bare å ta bilde av noe ensfarget noe og skrive oppå :P Buksebeinet mitt f.eks. Så egentlig fikk du et nærbilde av låret mitt, haha!

  • Like 3
Skrevet

Hvem er tineso? Finner ikke på lista...

*sitter og oppdaterer alle navna med sonenick eller virkelignavn* Blir jo rent forvirret for en enkel sjel her. :lol:

  • Like 1
Skrevet

Når det raser inn 16 snapper på morgenkvisten som jeg blar meg gjennom på t-banen sammen med en elev som syntes hunder som rørte på seg var veldig spennende :), blir det ikke noe svar, altså!

Skrevet

Meg ikke forstå?

Etter du har tatt ett bilde så trykker du deg jo videre for å komme til vennelisten, øverst står det "My story" Der trykker du for å lage en sånn "lang snap" som alle kan se i 24 timer :)

Skrevet

Sendte puppebilde! Ingen som sa noen om at det måtte være min pupp, vel?

Was not disappointed.

Mann av mine ord, men burde tydeligvis velge de mer med omhu!

  • Like 1
Skrevet

Haha, han er rå :P

noen av filmene hakker og blir grønne og sånn :P

Imponert bare over at du får til å filme jeg, har ikke funnet den funksjonen enda :P

Skrevet

Imponert bare over at du får til å filme jeg, har ikke funnet den funksjonen enda :P

Hold den syore runde "knappen", så filmer du ^^
  • Like 1
Skrevet

Hvem er kathrine.hana? :P Tør ikke sende snap til noen jeg ikke engang veit bittelitt hvem er :lol:

Jeg aner ikke, men skulle til å spørre om det samme :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...