Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Vet ikke hvordan markedet er for det, men jeg prøver:

Selger 3 Victoria Secret bikinioverdeler, i str 32B (tilsvarer 70C - kan brukes av de som er 70b/75a-b, tenker jeg). De er pent og brukt, og kun i en kort periode.

Er av typen "Bombshell Swim Tops Add-2-Cups", og er kjempefine på. Ene er stroppløs, men følger med stropper for halterneck og vanlige skulderstropper.

De var relativt dyre som nye, så derfor prøver jeg å selge dem. Gi bud!

eee535c0-5aa8-48de-80e8-7de88154e1d0_zps

55ea2c8d-c487-495f-9c02-43c10e3fce27_zps

70308cb2-72ff-408a-ae65-5f38186feeb4_zps

Skrevet

Det er nå jeg skulle ønske jeg hadde litt mindre pupper, for de var virkelig lekre!

Også er de ennå finere på! Og yppelig for de med små som ønsker seg litt større (og med et realt push :lol: )

  • Like 1
Skrevet

Feil str :( Og meg med min Dcup hadde nok fått skikkelig gigapupper med bombshell ! :P

Åh neeeeida! :P Men er nok mer redd puppen hadde stikki ut :lol:

  • Like 1
  • 2 months later...
Skrevet

75 b vil passe tror du? Mye skal du ha?

Jeg vil tro det, men skal ikke si 100% sikkert. Tar i mot bud :P vil ikke si noen pris. Men send meg gjerne pm, så blir vi nok enig om det.
Skrevet

Feil str :( Og meg med min Dcup hadde nok fått skikkelig gigapupper med bombshell ! :P

Jeg kjøpte samme type (ved en feiltakelse... så ikke at det stod "add2cups") og fikk pamela-pupper, da jeg bruker litt stor størrelse fra før! :lol: Måtte klippe de opp og rive ut fyllet, så ble bikien passe. Disse bikiniene er skikkelig gode å ha på og er veldig fine! Anbefales!

Skrevet

Er B/C i Cubus/HM-størrelser, så litt usikker når du skriver ned til A... Den i midten, er den og med mye innlegg i? :) Kan du hviske minstepris? Hehe, aner ikke hva de går for som nye.

Skrevet

Er B/C i Cubus/HM-størrelser, så litt usikker når du skriver ned til A... Den i midten, er den og med mye innlegg i? :) Kan du hviske minstepris? Hehe, aner ikke hva de går for som nye.

Str skal tilsvare norsk 70C, men den passer nok bedre 70-75a/b (hm-str). Og dette har nok mye pga fyllet å gjøre. Den i midten har også mye innlegg :P

Husker ikke nypris, men rundt 60dollar.

Som Borderen sier, så er disse utrolig gode å ha på seg, så kjipt at jeg må kvitte meg med de...

Skrevet

Så på størrelsene på nett, 70C og 75B går visst på samma str, så da bør det funke. De ser suuperfine ut! Men. Jeg har nok strengt tatt ikke økonomi til å kjøpe noe som helst om dagen. :P Så det får heller være, dessverre. :/

Skrevet

Liker veldig godt den sorte og vil gjerne ha den, om vi blir enige om riktig pris :P men er det evnt mulighet å "holde av" frem til jeg får lønning? :P

Skrevet

Liker veldig godt den sorte og vil gjerne ha den, om vi blir enige om riktig pris :P men er det evnt mulighet å "holde av" frem til jeg får lønning? :P

Send meg PM med hva du ønsker å betale, så blir vi nok helt sikkert enig :)
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...