Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Tuusen takk! Og den tror jeg går til Annik?

DSC_0464.jpg

DSC_0465.jpg

I brevet står det: Brukernavnet mitt er en forkortelse av fornavnet mitt. Brukernavnet har 5 bokstaver. Hunden min er liten og har samme navn som et kjent vaskemiddel.

Annik passer veldig fint inn, og med en DP ved navnet Milo så måå jo det stemme :) (Men guri som jeg trålte ønskelistene for å finne ut!)

Luna gleder seg nok veldig til å tygge litt, og jeg digger det rosa båndet, utmerket til LP trening, kjekt at det er så kort :D

Helt riktig! :D

Og gud som jeg strevde med det hintet, klokka halv 4 på jobb og posten stengte halv 5! :lol:

Og så bra at du likte gaven, jeg ble nemlig usikker på om du hadde hannhund eller tispe rett etter jeg sendte det med posten, jeg husket bare "rosa og lilla" fra ønskelisten :lol:

  • Like 1
  • Svar 221
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg har fåt pakke For en herlig pakke! Nå blir jeg varm på beina og hundene elsker godbiter. Også polly turmix <3 Veldig morsomt hint, jeg lo godt da jeg åpnet kortet for jeg tenkte på noe av

Jeg vil gjerne takke Poter for å foreslå dette, og Kaja og Enits for jobben de har gjort med å ta tak i dette. Knall opplegg, og jeg gleder meg virkelig til neste runde! Virkelig en hyggelig ting

Jippiiiiiiii i dag kom pakken og FOR ei pakke Her var det altså ei tavle med kritt og påtegnet bilde av solnedgang (tror jeg? Det var veldig utvisket dessverre), siden jeg ønsket meg bilde til ko

Posted Images

Skrevet

Helt riktig! :D

Og gud som jeg strevde med det hintet, klokka halv 4 på jobb og posten stengte halv 5! :lol:

Og så bra at du likte gaven, jeg ble nemlig usikker på om du hadde hannhund eller tispe rett etter jeg sendte det med posten, jeg husket bare "rosa og lilla" fra ønskelisten :lol:

Hadde ikke slått feil uansett da forrige hund, hannhunden Yaris gikk med mye rosa :P Og jeg kan nå bekrefte at tyggebenet falt i smak :)

Skrevet

Jeg vil gjerne takke Poter for å foreslå dette, og Kaja og Enits for jobben de har gjort med å ta tak i dette.

Knall opplegg, og jeg gleder meg virkelig til neste runde! :)

Virkelig en hyggelig ting å gjøre for andre i den travle hverdag! :)

  • Like 11
Skrevet

Hadde ikke slått feil uansett da forrige hund, hannhunden Yaris gikk med mye rosa :P Og jeg kan nå bekrefte at tyggebenet falt i smak :)

Da høres det ut som jeg var ganske så trygg! :P

Så bra at hun likte det! :D

  • Like 1
Skrevet

Vi er vel ca bare halvveis i pakkene nå? Tellet til 9 som har fått pakker.

Er som julaften omtrent jo! :lol:

  • Like 3
Skrevet

Tenk om man ikke får beskjed om at pakka kan hentes? :(

Eller at noen glemmer å hente en pakke, så vi ikke får se hva som er i den! :frantics:

  • Like 1
Skrevet

Fortsatt ingen pakke her :( Men vi får posten til husvertene våre istedetfor for tida, så ja, mulig derfor.

(Posten her er mystisk upålitelig, sinnssykt irriterende!)

Skrevet

Jeg har fått sonen-pakke! :D :D

Men jeg har ikke tid til å åpne den og ta bilder og sånn akkurat nuh så dere må vente litt :aww:

Skrevet

Å, gleder meg til å reise hjem i kveld! Håper det ligger pakke å venter på meg! Speeeent!

Skrevet

I dag var det finfin sølvpakke til meg i posten! :D

image_zpsdb0bc36d.jpg

Og den finfine sølvpakken inneholdt digge dentastix til Leo, klikker og deilige badekuler til meg :D

image_zps55eb5e92.jpg

Og det var met et lite brev, for min hemmelige pakkevenn påpekte en fornuftig sak, notere ned størrelsen man bruker når man skriver opp topp som et ønske :lol:

image_zps97489ca6.jpg

Hintene er:

Hvit som snøen

Oppdretter

Ny valp i 2013

Såååå da trooooor jeg at det er Alzenas jeg skal takke for koselig og fin gave?? :D

  • Like 3
Skrevet

Fortsatt ingen pakke her :( Men vi får posten til husvertene våre istedetfor for tida, så ja, mulig derfor.

(Posten her er mystisk upålitelig, sinnssykt irriterende!)

Jeg venter også i spenning. Kanskje postmannen GÅR med pakken nordover?

  • Like 4
Skrevet

I dag var det finfin sølvpakke til meg i posten!

Såååå da trooooor jeg at det er Alzenas jeg skal takke for koselig og fin gave?? :D

Fancy papir, eller hva?! :lol:

Det var nok fra meg ^_^

Bra det falt i smak! Jeg hadde så lite peiling på hva jeg skulle sende:lol:

  • Like 1
Skrevet

Fancy papir, eller hva?! :lol:

Det var nok fra meg ^_^

Bra det falt i smak! Jeg hadde så lite peiling på hva jeg skulle sende:lol:

Det var til og med skimmer av hjerter i det! skinte så fint, Leo måtte studere den nøye :lol:

Alt falt i smak, og alt er ting vi har bruk for! Tusen takk! :D

Skrevet

Det var til og med skimmer av hjerter i det! skinte så fint, Leo måtte studere den nøye :lol:

Alt falt i smak, og alt er ting vi har bruk for! Tusen takk! :D

Hahaha!

Bare hyggelig :D

  • Like 2
Skrevet

Jippiiiiiiii i dag kom pakken og FOR ei pakke :heart::jump::D

5FFABDCB-4ED6-4D03-BD8F-23BC6F57A905-529

Her var det altså ei tavle med kritt og påtegnet bilde av solnedgang (tror jeg? Det var veldig utvisket dessverre), siden jeg ønsket meg bilde til kontoret, sammen med masse god te (denne hadde vi der jeg jobbet før, namnam), litt godteri til meg og dentastix til Thorvald. I tillegg til kule og fargerike sugerør, minijackbeskytter til mobilen, en kul penn og tilslutt SÅPEBOBLER :D Det var så mye at det ble vanskelig å ramse opp merka jeg :lol:

Såpebobler er veldig suksess hos oss :)

bubbles

Kortet:

8A8E443F-8148-4028-B0A9-1ED7146004A0-464

Sååååå jeg gjetter på CamillaSoppen??

  • Like 8
Skrevet

Så fiiiine gaver folk får! Jeg venter spent på min! Synes dette går uendelig tregt.  :P

Den som venter på noe godt....! :-)

Fin pakke, Aslan :-D

Dette er vel en såpass stor suksess at jeg stemmer for at vi gjentar det snart :-D

  • Like 5
Skrevet

Sååååå jeg gjetter på CamillaSoppen??

OG DEN HAR LIGGET DER HELT SIDEN MANDAG, og jeg gleeeeeeeda meg sånn til du skulle hente den! :(:lol:

Høhø, er ikke sikkert du har sett det enda, men på baksiden av te-posene, så er det også hint.

Og ja, det skulle være en solnedgang, men absolutt meningen at det skal vaskes vekk og at du kan lage deg noe eget på det, til kontoret ditt. :P

  • Like 2
Skrevet

Hurraa, pakken min har kommet! :D

Får se om jeg ikke får hentet den i dag, hvis ikke blir det i morgen! :) Gleder meg! :D
(Fikk den tilsendt til pappa siden vi er midt oppi flytting ogsånt).

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...