Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Guest Yellow
Skrevet

Liker det alternativet bedre enn at hunder må bli kledd opp i bukser, kjoler eller gudene vet hva av klær, for de som tydeligvis har et behov for å måtte dolle opp hunden sin, men selvsagt ser det fryktelig tåpelig ut. :)

Skrevet

hohoho, les kommentarene under da folkens!!! Kan man virkelig sammenligne å pynte bikkja med "klistermerke" å kappe halen av dem? :-P

Skrevet

Dette er dyremishandling på høyt nivå! :aww: Se hvor mange av de som kommenterer under som er enige i det! :D

Nei, kan ikke forstå at dette skal være plagsomt for hundene, mine hadde taklet dette bedre enn klær tror jeg. :)

Skrevet

Men det må da falle av med en gang hunden klør seg på øret, biter seg på hofta, etc.? Også tror jeg typen ville knertet meg om jeg satt sånn på Kumissen, han synes det er ille nok at han av og til får ha tørkle i halsen :P

  • Like 1
Skrevet

Jeg gikk på en minigris for en stund tilbake som hadde hull i det ene øret. To små søte rosa diamanter.

Hva mener dere, er det dyreplageri? Man huller jo ørene til produksjonsdyr, men hva med hund?

Jeg synes jo det var kjempekult, men frykter jeg hadde fått reaksjoner om jeg kom med hund med hull i øret.

Skrevet

Jeg tenkte bare mens jeg leste "hva gjør den dama med en rottis og en brukssch. ?" Pynten synes jeg var grell.

  • Like 1
Skrevet

Men det er jo ikke så nytt, lenge siden jeg så et innslag om de her "tattoveringene", på Discovery eller noe den duren.

Skrevet

Jeg skjønner virkelig ikke vitsen og synes ikke det var noe fint heller, men for all del, det er jo ikke skadelig eller vondt så da får de bare holde på. Værre med de kattene som ble tattovert på ordentlig.

Guest Jonna
Skrevet

Hadde jeg kunne tjene penger på noe så simpelt så hadde jeg glatt gjort det :lol:

  • 2 weeks later...
Skrevet

Synes egentlig det bare ser teit ut, men hundene gjør jo ikke noe av det. Alltid hyggelig med trender som ingen må lide for!

Skrevet

"Jeg er en designer, så det er viktig for hundene mine å ligge foran i moteverdenen, sier hun."

Åh, ja. Det er sikkert sheeempeviktig for hundene dine! Haha.

Men har du råd og lyst - værsågod.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...