Gå til innhold
Hundesonen.no

Paradise Hotel 2013


Kaja
 Share

Recommended Posts

  • Svar 442
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg fatter det bare ikke, hva er så morsomt med det?? Det er jo bare tragisk.

Jeg ser på Skjønner ikke hvorfor folk må inn i tråden når de ikke engang takler navnet på programmet altså...

Posted Images

Jeg og

  Vis skjult innhold

Selv om Mari egentlig ikke irriterte meg noe særlig så var hun kjedelig og anonym. Artigere å ha folk der inne som provoserer meg

Bortsett fra Isabel og Birger da, heia heia De er de eneste som ikke provoserer meg. Eller, Janni og transi provoserer meg heller ikke, men de kan godt få være der enn så lenge. Men om jeg skal velge hvem som ryker neste gang må det være Janni tror jeg.

Spent på hvem som sjekker inn neste uke jeg! Håper ikke det er Mats eller Amir som kommer tilbake, de to er så beyond utålelige at jeg heller ville hatt 5 Tinaer istedenfor.

Kunne godt ha tenkt meg å sett Luis utkledd/kledd som mann egentlig, tror han hadde vært ganske kjekk egentlig.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Åh, skal det komme inn en gammel deltaker?? Amir og Mats kommer bare til å fucke opp hele greia der inne. Selv om det er grupperinger nå, så er det liksom litt mer fredelig enn jeg synes det var sist. De skulle liksom være så kongene på haugen.. "Du kommer ikke bort å snakker til meg liksom, så teit av deg. Jeg er aaalt for kul til å gå bort å snakke med deg, såeh, det er din feil"
Så egentlig hadde det kanskje vært litt morsomt likevel! Lurer isåfall på hvem de hadde alliert seg med. Hmm...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  På 4/18/2013 at 4:16 PM, LinL skrev:
Åh, skal det komme inn en gammel deltaker?? Amir og Mats kommer bare til å fucke opp hele greia der inne. Selv om det er grupperinger nå, så er det liksom litt mer fredelig enn jeg synes det var sist. De skulle liksom være så kongene på haugen.. "Du kommer ikke bort å snakker til meg liksom, så teit av deg. Jeg er aaalt for kul til å gå bort å snakke med deg, såeh, det er din feil"

Så egentlig hadde det kanskje vært litt morsomt likevel! Lurer isåfall på hvem de hadde alliert seg med. Hmm...

Litt morsomt, men de er så irriterende og provoserende begge to at jeg tror det blir anstrengende for meg å kose meg med paradise :lol:

Vet ikke om det kommer inn en gammel deltaker da, det virket bare som om det var noen de visste hvem var iallefall. Men er jo en stund siden Oda kom inn igjen, så er vel på tide å sende inn noen andre gamlinger sikkert

Kan ikke noe for det altså, men jeg synes paradise hotel er et fabelaktig konsept og program :lol:.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

PH er dødsmorsomt, men jeg syns tv3 har gjort en dårlig jobb i år. Å se på idioter ha fest er ikke morsomt, det er "spillet" som er morsomt, og for å få et spennende spill trenger de sterkere personligheter som TØR og være "slemme".. Ikke en gjeng med rævsleikere som har iq lavere enn min liksom :P

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  På 4/18/2013 at 6:58 PM, Kaja skrev:
PH er dødsmorsomt, men jeg syns tv3 har gjort en dårlig jobb i år. Å se på idioter ha fest er ikke morsomt, det er "spillet" som er morsomt, og for å få et spennende spill trenger de sterkere personligheter som TØR og være "slemme".. Ikke en gjeng med rævsleikere som har iq lavere enn min liksom :P

er jo mye spilling på gang iår da, synes jeg enn fra før.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har sett mandagens episode, ingen som sjekker inn da iallefall.

Jazzgeir eller noe nevnte Ariel, men han har jo heller ikke sett flere episoder, så er vel bare tipping. Håper virkelig ikke det er henne, noe så gørrkjedelig.

Og er det ikke som regel annenhver gutt og jente som sjekker inn? Da må det jo være en gutt sin tur nå sikkert? Er jo en gutt som skal ut neste uke og, men det hender jo det ryker flere på en uke da.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hei, altså dette er egentlig ikke noe problem bare et visst familiemedlem holder ham inne om morgenen. Ellers har han program han, masse trim - får han mer så hadde han kunnet risikere belastningsskader så jeg har kuttet litt ned på det, bilturer, lek osv, her er det full rulle nesten til leggetid og utenom en tid på dagen jeg ofte trener. Han har luke og kan gå ut i hundegården som han vil når døra ut er låst (han åpner dører selv), men det er mest for å ligge der og glane eller tisse. Om han ikke har 50-100 meter å løpe på så er det nesten ingen vits med gjerde for den typen hund, en hundegård er bare en startgrop for ham. Men på det nye stedet vi flytter vil han få det sånn, med 1.5 meter høyt gjerde. Og det har vi bestemt uavhengig av dere akuratt pga denne uvanen hans med å stikke av (flytte skulle vi uansett). Før har det gått hunder fritt her i alle år, de har åpnet dørne på huset selv og gått inn og ut som de ville, og det har aldri vært noe problem, men nå har det blitt det.
    • Ikke ta ting personlig. Opplysning om gjeldende lovverk er ikke et angrep på deg. Det er mange gæmliser her som har hatt hund før det var lover mot å la hundene løpe løse. Jeg (vi) kan relatere og forstår deg. Tror ikke du er et dårlig menneske. De lovene er forholdsvis nye, de er i konflikt med tradisjonelt hundehold på bygda og de står ikke på forsiden av avisene hver dag, en må søke etter dem eller få informasjon fra andre. Det er langt mellom lovverket og gjengs oppfatning av hva som er ok blant folk flest, utenfor typiske hundemiljøer. Folk flest bare har hund og gjør som alle andre rundt som også bare har hund. Slipper dem løse overalt fordi de synes de trenger å få løpe fra seg, helt uvitende om at det ikke er lov. ..men det er altså forbudt ved lov og kan medføre bøter ved overtredelse, selv om hunden ikke lager problemer for noen. Får dere til å sette opp en god løpestreng med retractable line som reduserer faren for at hunden vikler seg inn? Om det er folk hjemme som kan høre om hunden bjeffer, i tilfelle noe skjer, så kunne en sånn kanskje vært en løsning på morgenen, om ingen har tid til å lufte hunden godt nok. (Tror jeg. Den er ikke under FULL kontroll for den KAN vikle seg ut av selen eller noe kan løsne, men.. 🤷🏼‍♀️ Bedre enn å bare slippe den løs da) Så lenge opplegget holder hunden er den under kontroll.   
    • Nå har han hundegård da, men det er litt for lite for ham, så han får gå løs når vi har oversikt. Dit vi flytter om et år er det 4 mål tomt som vi planlegger å gjerde inn, det blir noe annet. Men dette synes jeg begynner blir tåpelig. Skal jeg fortelle hele livshistorien min mens vi holder på eller skrive en roman om livet og hunden min? Høres ut som mange her ville kjøpt den boken.
    • "Det gjelder ikke min hund" er dessverre en alt for vanlig unnskyldning. Helt til den dagen det gjør det. Gjerde inn tomta, problemet løst. Selv kunne jeg aldri tenkt meg å bo uten trygg inngjerding for hund rundt boligen.
    • Dette vet jeg og hadde det vært tilfelle så hadde det vært noe helt annet, men for å repetere: det som er greia her er at et familiemedlem som ikke altid er helt enkelt å forholde seg til slipper ut bikkja om morgenen - uten tilsyn - mens jeg og et annet familiemedlem har sagt ifra om akuratt dette her flere ganger, men det går inn ene øret og ut det andre.  Og bikkja jager ikke vilt, han går og snuser i veikanten fordi andre hunder har gått der, dette begynte han med seint i vinter, det var ikke noe problem før da.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...